8. - 15. 8. 2020 VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS.

8. 8. 2020 VOLEJBAL, SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS.

Dnešním dnem začal první turnus volejbalového soustředění Sokola Česká Třebová. Cesta do Říček byla díky opravám silnic trochu složitější. Ale všichni v pořádku dorazili. Po společné rozcvičce mladší žákyně začaly spolu s mladšími žáky oprašovat po prázdninách volejbalové dovednosti. Skupina kluků od starších žáků až  po kategorii juniorů začala nabírat fyzickou zdatnost na přeskocích a medicimbalech.  Kluci dřeli a vše odmakali. Po večeři děti odehrály turnaj jeden na jednoho.

MK

9. 8. 2020 VOLEJBAL, SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS.

Druhý den soustředění proběhl za parného dne, ale zde na horách je přeci jen příjemněji. Ranní protažení na terase a pak omytí v místním potoce, bylo pro všechny zpestřením. Mladší žáci trénovali šestkový volejbal, mladší žákyně zkusily posilování s expandéry a starší kluci nabírali fyzickou kondici. Večer jsme se všichni důkladně protáhli a odehráli kvalitní večerní turnaj. Všechny děti mají úžasný přístup k tréninkům.

MK

10. - 12. 8. 2020 VOLEJBAL, SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS (4.-5. DEN).

Od pondělí do středy jsme si užili úžasné dny. Počasí přeje, děti  jsou inspirativní a velmi pracovité a lepší se každým dnem. Starší skupina kluků pracovala na fyzické kondici. Všichni dřou a neošidí jediný krok a pohyb. Také pracujeme na odstranění technických nedostatků. Zlepšení je vidět každým tréninkem. Mladší žáci a žákyně pracují na základních herních dovednostech jednotlivce a na herním systému šestkového volejbalu. Ve středu byl lehce odpočinkový den. Odpoledne jsme vyplnili procházkou okolní přírodou. Z Mezivrší, přes Komáří Vrch, Pěticestí, Zakletý Vrch a SKI centrum jsme došli zpět do chaty Karosa.

MK

13. - 14. 8. 2020 VOLEJBAL, SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS (6.-7. DEN).

Po odpočinkovém dnu jsme se dali do plného tréninkového procesu. Výběhy, přeskoky, kros, posilování dolních končetin atd. Také jsme dále pracovali u starších hráčů na technice smeče a bloku. A už jsme začali více zařazovat herní cvičení, protože jsme chtěli soustředění zakončit turnajem v Písečné. Bohužel celé páteční odpoledne propršelo, a tak jsme byli vděčni, že jsme mohli odehrát alespoň večerní turnaj. Mladší hráčky a hráči nacvičovali šestkový volejbal a lepšili se každým dnem. Ze hry měli radost a to nám, trenérům, jde především.

MK

15. 8. 2020 VOLEJBAL, SOUSTŘEDĚNÍ 1. TURNUS (8. DEN).

Poslední den soustředění vyplnily dopoledne mladší hráčky a hráči turnajem trojic, dvojic a šestek. Osm nejstarších kluků odjelo na turnaj do Písečné. Turnaj byl slušně obsazen, 3 družstva Nového Jičína (stžci, exkti a exjři), Malá Skála (2. liga mužů) a domácí Písečná. Družstva se utkala každé s každým na 2 sety.  Kluci obsadili krásné 4.místo, když za nimi skončila Písečná a Nový Jičín C. Po těžké fyzické přípravě se kluci pomalu dostávali do herní pohody a musím konstatovat, že až na 2 výpadky v setech zápasů s Malou Skálou a Novým Jičínem A, předvedli určitou herní kvalitu. Nejlepší zápas sehráli s družstvem extraligových juniorů Nového Jičína, které v druhém setu po pěkné hře z obou stran, dokázali porazit. Turnaj po herní stránce hodnotím kladně a chválím za předvedený výkon všechny hráče: Fišer J., Kadlec J., Bělka M., Hruška V., Šumbera C., Sykora J., Štech M., a Svoboda S.

Turnaje a akce

Všechny akce