Navigation


13. 1. 2013 Lanškroun, dívky-KP PCE kraje

KP Pardubického kraje v přehazované dívek.

 

    Pod vedením Jirky Fišara - trenéra a opory z řad rodičů Hanky Peškové a Míry Dvořáka jely čtyři družstva na 2.kolo přehazované dívek v Lanškrouně. Velká marodka změnila obsazení družstev  a muselo se improvizovat v sestavách.

Družstvo

A - Kahounová,Bláhová a Verešpejová

B - Kráčalová, Horská a  Netková

C - Vomáčková a Vernerová

D - Dvořáková, Balážová a Honlová

Nejlepší bylo družstvo B, které obsadilo 6. místo

                 Za volejbal Česká Třebová Michal Kadlec a Markéta Bělková

 

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná dívky

13. 1. 2013 Lanškroun

 

A skupina                                           B skupina

1. Polička A                                        1. Lanškroun A

2. D. Újezd A                                     2. Polička D

3. Svitavy A                                        3. Lanškroun C

4. Svitavy B                                        4. Polička C

5. Lanškroun B                                 5. Č. Třebová D

6. Č. Třebová B                                 6. D. Újezd C

7. Svitavy C                                        7. Polička E

8. Polička B                                        8. Č. Třebová C

9. Č. Třebová A                                9. M. Třebová

10. D. Újezd B                                   10. D. Újezd D

11. Choceň A                                    11. Choceň B

 

Celkové pořadí:

1. -2. D. Újezd A                              77b

1. -2. Polička A                                  77

3. Svitavy A                                        70

4. Svitavy B                                        66

5. Lanškroun B                                 62

6. Č. Třebová B                                 58

7. Svitavy C                                        54

8. Č. Třebová A                                48

9. – 11. Polička B                              42

9. -11. D. Újezd B                            42

9. -11. Lanškroun A                        42

12. Polička D                                      40

13. Choceň A                                    36

14. Č. Třebová D                              32

15. Lanškroun C                               28

16. – 18. Polička C                           16

16. -18. D. Újezd C                          16

16. -18. Č. Třebová C                      16

19. Polička E                                      12

20. D. Újezd D                                  11

21. M. Třebová                                  5

22. Choceň B                                       2

 

Další turnaj: 24. 2. 2013

A skupina: pořadatel Svitavy: SY A, B, C, PO A, B, D, DÚ A, LA A, B, C, ČT B,

B skupina: pořadatel Choceň: CHO A, B, PO C, E, ČT A, C, D, DÚ B, C, D, MT,