Navigation


Přebor Pardubického kraje v přehazované

Dalšími družstvy, která se zapojila do nedělního volejbalového programu v rámci přeboru Pardubického kraje, byla dvě družstva chlapců kategorie přehazované a čtyři družstva dívek rovněž kategorie přehazované. Chlapci odehráli svůj turnaj ve Chvaleticích a děvčata v Lanškrounu. Obě kategorie byly velmi úspěšné což dokládají níže uvedené výsledky.

 

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná dívky

15. 1. 2012 Lanškroun

A skupina                                                                          B skupina

1. Svitavy C                                                                       1. Polička C

2. Č. Třebová A                                                                2. Č. Třebová C

3. Polička A                                                                       3. Litomyšl

4. Svitavy B                                                                       4. Lanškroun C

5. Lanškroun A                                                                  5. Č. Třebová B

6. Polička B                                                                       6. Č. Třebová D

7. Svitavy A                                                                       7. M. Třebová

8. D. Újezd A                                                                     8. D. Újezd C

9. Lanškroun B                                                                   9. Lanškroun D

10. D. Újezd B                                                                  10. Choceň

 

Příští turnaj: 26. 2. 2012

A skupina: pořadatel: Polička: Polička A, B, C, Svitavy A, B, C, Č. Třebová A, C, Litomyšl, Lanškroun A

B skupina: pořadatel: Č. Třebová: Č. Třebová B, D, D. Újezd A, B, C, Lanškroun B, C, D, M. Třebová, Choceň

Celkové pořadí:

1. Polička A                        67b

2. Svitavy C                        63

3. Lanškroun A                   58 lepší umístění

4. Svitavy B                        58

5. Č. Třebová A               56

6. D. Újezd A                     54

7. Polička B                        50

8. Svitavy A                        41

9. – 10. Lanškroun B           35

9. – 10. Č. Třebová C      35

11. Lanškroun C                 32 lepší umístění

12. D. Újezd B                    32

13. Polička C                      25

14. M. Třebová                   24

15. Litomyšl                       22

16. Č. Třebová B             14

17. Lanškroun D                 13

18. Č. Třebová D               9

19. D. Újezd C                     6

20. Choceň                          2

Fotky dívky  


Fotky chlapci