Navigation


19. 1. 2014 PŘEHAZKA D KP PCE KRAJE

Přehazovaná dívek 2. kolo.

   

   V neděli 19.1.2014 bylo odehráno 2.kolo přehazované. Přehazovaná dívek se hraje ve třech kvalifikačních skupinách. Skupinu A hrají družstva D, A a B, skupinu B hraje družstvo E a skupinu C hraje družstvo našich nejmenších hráček od trenérky Hanky Dvořákové což jsou holčičky 1. a 2.

třída.

Skupina A se odehrála v Poličce kde mě a holky doprovodili dva tatínci Míra Dvořák  a Standa Vomáčka. Holky hrály ve složení:

A - Paarová, Šmídová a Verešpejová

B - Dvořáková, Hyláková Štiková a Vomáčková D - Bicanová,Honlová a Kráčalová Skupina B se hrála v Pardubicích, holky doprovodil nový trenér Pavel Verner a holky hrály ve složení  družstvo E - Balážová, Doležalová, Kadlecová a Vernerová.

Skupina C se odehrála v Chocni.

Všechna děvčata hrála dobře a byla ode mne pochválena, ale z holek, která hrála v Poličce byla nejlepší Kristýnka Vomáčková a to se svou bojovností a nejlepší pohyblivostí na hřišti.

M.B.

 

Výsledky Krajského přeboru přehazovaná dívky

19. 1. 2014 Polička, Pardubice, Choceň

 

A skupina                                B skupina                                C skupina

1. PO A                                                1. Chvaletice                                    1. La C

2. SY A                                                 2. LA B                                                 2. CHO

3. ČT D                                                 3. PO E                                                 3. DÚ C

4. ČT A                                                 4. PO C                                                4. LI A

5. PA A                                                5. PO F                                                 5. ŽI A

6. ČT B                                                 6. SY D                                                 6. LA E

7. DÚ A                                                7. SY D                                                 7. LA D

8. SY B                                                  8. ČT E                                                  8. DÚ D

9. PO B                                                9. PA B                                                 9. LI B

10. PO D                                              10. LA A                                               10. ŽI B

11. DÚ B                                              11. PA C                                              11. ČT C

 

Další kolo se hraje 23. 2. 2014

A skupina: 23. 2. pořadatel Lanškroun: PO A, E, SY A, B, LA B, Chvaletice, DÚ A, PA A, ČT A, B, D

B skupina: 23. 2. pořadatel Polička: PO B, C, D, F, DÚ B, C, CHO, SY C, D, ČT E, LA C

C skupina: 23. 2. Pořadatel Litomyšl: LI A, B, LA A, E, D, ŽI A, B, PA B, C, DÚ D, ČT C

 

Celkové pořadí přehazované dívek: po dvou turnajích

1. PO A                 114b

2. ČT D                  106

3. SY A                  104

4. ČT A                  102

5. DÚ A                   92

6. ČT B                    88

7. PO B                   87

8. DÚ B                   93

9. PA A                   81

10. SY B                 80

11. Chvaletice     77

12. PO D                75

13. PO E                 64

14. ČT E                  63

15. LA A                 62

16. PO C                 60

17. LA B                  58

18. SY D                  54

19. PO F                 48

20. PA B                 47

21. SY C                  41

22. LA C                  39

23. CHO                 38

24. PA C                 34

25. ČT C                  22

26. LA D                 18

26. LA E                  18

26. ŽI A                   18

26. DÚ C                 18

30. LI A                   13

31. ŽI B                     8

32. LI B                     6

32. DÚ D            6