Navigation


7. 4. 2013 Lanškroun dívky-KP PCE kraje

5. kolo KP Pardubického kraje v přehazované dívek.

 

   V neděli 7. 4. 2013 se odehrálo poslední kolo přehazované dívek. I pro naše družstvo A složeno z hráček narozených v roce 2002 - Kahounová, Bláhová, Netková a Horská to bylo kolo poslední. Děvčata obsadila konečné 8. místo a se soutěží se loučí. Díky holky.

   V této soutěži hrála další naše tři družstva, která obsadila krásná místa 13., 14. a 16. z celkového počtu 22. družstev.

Tato družstva  jsou složena z hráček, které tuto soutěž budou hrát ještě příští rok či roky dva.

 Družstva hrála ve složení

B - Blažková, Paarová, Kráčalová a Bicanová

C - Balážová, Doležalová, Honlová, Halbrštátová a dnes pro nemoc nehrající Dvořáková

D - Hyláková, Pešková, Vernerová a Vomáčková

Do dalších volejbalových bojů mnoho zdaru Markéta.

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná dívky

7. 4. 2013 Lanškroun

 

A skupina                                                      B skupina

 

1. D. Újezd A                                                  1. Lanškroun A

2. Svitavy A                                                    2. Č. Třebová B

3. Polička A                                                    3. Polička D

4. Svitavy B                                                    4. M. Třebová

5. Lanškroun B                                               5. Polička E

6. Č. Třebová A                                             6. Č. Třebová C

7. Polička B                                                    7. D. Újezd D

8. Č. Třebová D                                             8. Choceň A

9. Svitavy C                                                    9. Polička C

10. D. Újezd B                                                10. D. Újezd C

11. Lanškroun C                                             11. Choceň B

 

 

Celkové pořadí: závěrečná tabulka

 

1. Polička A                            149b

2. D. Újezd A                          148

3. Svitavy A                             140

4. Svitavy B                             139

5. Lanškroun B                       128

6. Svitavy C                             104

7. Polička B                              98

8. Č. Třebová A                       94

9. Lanškroun A                         85

10. D. Újezd B                          84

11. Polička D                            77

12. Lanškroun C                       74 lepší umístění

13. Č. Třebová B                      74

14. Č. Třebová D                     72

15. Choceň A                            44

16. Č. Třebová C                      36

17. D. Újezd D                          31

18. Polička C                            28

19. Polička E                             25 lepší umístění                            

20. M. Třebová                        25     

21. D. Újezd C                          23

22. Choceň B                              4

Za českotřebovský volejbal a Sokol Č. Třebová Michal Kadlec