Navigation


8. 12. 2013 PŘEHAZKA D SVITAVY+Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Přehazovaná dívek Svitavy a Č. Třebová.

 

   Po kvalifikaci se do skupiny A dostala naše čtyři družstva (A,B,D a E) a tak náš oddíl pořádal 1. kolo přehazované(organizace se výborně zhostily ženy druholigového družstva). Družstvo C jelo hrát do Svitav skupinu B. Družstvo C mělo hrát ve složení Dvořáková, Halbrštátová a Koďousková, ale ta bohužel na sraz nedorazila a holky musely hrát samy. Toto družstvo pod vedením Míry Dvořáka skončilo na 10.místě skupiny B a v příštím kole budou hrát skupinu C.

   Družstva hrající v Č. T.  se umístila na krásných místech - na místě 2. družstvo D (Kráčalová, Honlová a Verešpejová), na 3. místě družstvo A (Blažková, Paarová a Šmídová), na 8.místě družstvo B (Vomáčková, Štiková a Hyláková). Tato tři družstva zůstávají i do 2. kola ve skupině A. Na 10. místě se umístilo družstvo E (Vernerová, Balážová a Kadlecová) a padá do skupiny B.  Další kolo se bude hrát 19. 1. 2014.

Markéta

 

                                                         Za volejbal a Sokol Geodézie Č. Třebová Michal Kadlec

 

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná dívky

8. 2. 2013 Č. Třebová, Svitavy   

A skupina                                                           B skupina                                           C skupina

 

1. PO A                                                                1. SY B                                                  1. PO F

2. ČT D                                                                 2. PO D                                                2. SY C

3. ČT A                                                                 3. PA A                                                3. PA C

4. SY A                                                                 4. PO E                                                 4. LA D

5. DÚ A                                                               5. PO C                                                5. LA E

6. PO B                                                                6. SY D                                                 6. ŽI A

7. DÚ B                                                                7. PA B                                                 7. ŽI B

8. ČT B                                                                 8. LA B                                                 8. DÚ C

9. LA A                                                                 9. CHO                                                 9. LI B

10. ČT E                                                               10. ČT C                                               10. DÚ D

11. CHV                                                               11. LA C                                               11. LI A

 

Další kolo se hraje 19. 1. 2014  

A skupina:pořadatel Polička: PO A, B, D, PA A, SY A, B, DÚ A, B, ČT A, B, D

B skupina: pořadatel Pardubice: PA B, C, LA A, B, CHV, ČT E, PO C, E, F, SY C, D

C skupina: pořadatel Choceň: CHO, ČT C, LI A, B, DÚ C, D, ŽI A, B, LA C, D, E