Navigation

16. 1. 2016 JKY BRNO 1.LIGA

1. LIGA JUNIOREK Sk. E                                                        16. 1. 2016  ČESKÁ TŘEBOVÁ

V sobotu dne 16. 1. 2016 hostíme družstvo TJ Junior Brno, které je na druhém místě 1. ligy juniorek skupiny E a již má jistou účast v příštím ročníku 1. ligy juniorek.

TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ JUNIOR BRNO   0 :  3  12:25, 20:25, 20:25

TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  JUNIOR BRNO   1 :  3  22:25, 25:20, 24:26, 17:25

Nečekám žádnou velkou slávu od českotřebovských dívek, protože dívky byly s Gymnáziem na lyžařském kurzu a to se většinou následně negativně ukáže na jejich hře. No, co k tomu dodat? Bez chuti, bez zájmu, bez bojovnosti, tím pádem i velkým množstvím vlastních chyb hrajeme první zápas.  Trochu se chytíme v koncovce třetího setu, ale to již soupeř bodově vedl a povolil v koncentraci. Prohráváme 0:3 první zápas.

Druhý zápas je zcela jiný, dívky se již trochu „srovnaly“, a hlavně na jejich herním projevu bylo vidět, že konečně „chtějí hrát“.  Nahrávačku L. Klimkovou bolela hlava, takže do druhého zápasu nenastoupila jako nahrávačka, N. Foldynová a hrála dobře. Rozhodující pro celý vývoj 2. zápasu byl třetí set, který dívky prohrály v koncovce setu svými chybami 24:26. Poslední set, “ byl již z naši strany odevzdaný“. Prohráváme po velice slušném výkonu 1:3.

Hrála a střídala: kapitánka Šplíchalová Veronika, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Klimková Linda, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Nerudová Monika, Václavková Hana.

zapsal Rostislav Hanzelka

1. rozpis druzstva TJ Junior Brno TJ Junior Brno 18 13 0 1 4   42:18 1379:1197 40
2. rozpis druzstva Volejbal Vyškov Volejbal Vyškov 18 12 1 2 3   45:22 1538:1351 40
3. rozpis druzstva TJ Svitavy TJ Svitavy 18 11 2 0 5   41:24 1457:1300 37
4. rozpis druzstva VO TJ Lanškroun VO TJ Lanškroun 18 4 3 3 8   30:41 1452:1538 21
5. rozpis druzstva T.J. Sokol Dolní Újezd T.J. Sokol Dolní Újezd 18 4 0 1 13   20:45 1329:1514 13
6. rozpis druzstva TJ Sokol Geodézie Česká Třebová TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 18 3 1 0 14   18:46 1249:1504 11