Navigation


31. 8.-2. 9. 2018 JKY PŘEROV TURNAJ

31. 8. -2. 9. 2018 VC PŘEROVA VE VOLEJBALE JUNIOREK-MEZINÁRODNÍ TURNAJ.

                             Turnaje  se účastnilo 32 družstev : VSC Zlín, TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště, MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom, Palas VK Levice, VK České Budějovice „A“, VK České Budějovice „B“, Happy Sport Opava, TJ Sokol Šternberk, VK Dukla Liberec „A“, VK Dukla Liberec „B“, TJ Sokol Geodézie Česká Třebová, TJ Ostrava „A“, TJ Ostrava „B“, VK Schaeffler Skalica, VK Iskra Hnúšťa, TJ Nový Jičín, TJ Tatran Střešovice „A“, VK Prostějov „A“, VK Prostějov „B“, TJ Slavia Hradec Králové „A“, TJ Slavia Hradec Králové „B“, TJ Tatran Střešovice „B“, VM Senica, ZK IMA VK Bratislava, VK Valašské Meziříčí, ŠŠK Bilíkova Bratislava, ŠŠK Vivus Bratislava, COP Nitra „A“, COP Nitra „B“, Junior Brno, Volejbal Přerov „A“, Volejbal Přerov „B“.                                                Systém turnaje: -  osm čtyřčlenných základních skupin systémem každý s každým.

                            V základní skupině se děvčata utkala s Novým Mestom nad Váhom, Opavou a Prostějovem A. Do dalších bojů postoupila z 1. místa. Ve čtvrtfinále se utkala s družstvy Šternberka, Přerova A, Střešovic, Uherského Hradiště B, Senice a Přerova B. V této skupině obsadila 5. místo a v semifinále se utkala s družstvem  Levic, které naše děvčata porazilo 2:1 a tak v posledním utkání se naše juniorky utkala v zápase o 11. místo s družstvem Přerova B. Celkové pořadí turnaje:

                           

POŘADÍ  

        

 

1.

 

 

 

  V TURNAJI VELKÁ CENA

 

 

 

Šternberk

17.

 

 

 

PŘEROVA

 

 

 

Zlín

2.

Liberec A

18.

H.Králové A

3.

Liberec B

19.

H.Králové B

4.

Přerov A

20.

Val.Meziříčí

5.

Ostrava A

21.

Střešovice B

6.

Střešovice A

22.

Nové Mesto n.V.

7.

Č.Budějovice A

23.

U.Hradiště A

8.

Senica

24.

VIVUS Bratislava

9.

Bilíkova Bratislava

25.

Prostějov B

10.

Levice

26.

Nitra B

11.

Č.Třebová

27.

Č.Budějovice B

12.

Přerov B

28.

Opava

13.

Nitra A

29.

Ostrava B

14.

Prostějov A

30.

Hnúšťa

15.

U.Hradiště B

31.

Skalica

16.

Nový Jičín

32.

IMA Bratislava

 

                            Českou Třebovou reprezentovaly: Klimková, Pešková T., Pešková E., Foldynová, Štefanová, Kašparová, Vernerová a Voleská. Trenér Rosťa Hanzelka.