9. 6. 2016 ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU JKY+KTI

9. 6. 2016 UKONČENÍ SEZÓNY KADETŮ A JUNIOREK.

Dne 9. 6. 2016 proběhlo rozloučení se sezónou 2015-2016 juniorek  a kadetek oddílu volejbalu Sokola Č. Třebová. Účelem této akce je ukázat rodičům, co se děti za rok naučili, setkat se spolu rodiče, trenéři, vedení oddílu a prodiskutovat otázky, které zúčastněné strany tíží. A v neposlední řadě si udělat pěkné sportovní odpoledne. Což se letos podařilo. Do turnaje se přihlásilo 11 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin, kde družstva sehrála zápasy každý s každým na 8 min. hraného času a na velikost hřiště pro tahaný debl. Po odehrání skupin následovalo finále, které určilo pořadí na jednotlivých místech. Sokolský bufet zajistil občerstvení a účastníci si mohli opéci uzeniny. Konečné pořadí turnaje:

1. Kadlecovi

2. Foldynovi