19. 3. 2017 KTI CHVALETICE POHÁR KVS

19. 3. 2017 KADETI FINÁLE POHÁRU KVS.

Dne 19. 3. 2017 se družstvo kadetů zúčastnilo finále Poháru krajského volejbalového svazu ve Chvaleticích. Do finále se z kvalifikací probojovala 3 družstva mužů a 5 družstev žen. Pro naše mladé družstvo to byla další herní zkušenost. V prvním zápase se podařilo klukům sebrat jeden set pozdějšímu vítězi TJ Pardubičkám (1:3). V druhém zápasu se kluci utkali s družstvem Pardubiček B. Přes vyrovnané sety, kluci prohráli (0:3), když poslední set už postrádal potřebnou kvalitu z naší strany. Celkově se naše družstvo umístilo na 3. místě a kvalifikovalo se do finále Východočeské            oblasti dne 2. 4. 2017 v Česticích. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Kadlec, ale bez podpory celého družstva by toho nedosáhl. Kluci odehráli dobrý turnaj, činnosti, na kterých pracujeme v trénincích se pomalu lepší. Dnes se do hry zapojil i J. Hurt, a nevedl si vůbec špatně, dále Č. Třebovou reprezentovali Šplíchal, Pejchal, Hubáček a Skřivánek.

M. Kadlec