Navigation


1. 11. 2014 ŽENY LANŠKROUN 2.LIGA

TJ SOKOL Česká Třebová – VO TJ Lanškroun

Dne 1.11.2014 odjížděly ženy na derby do nedalekého Lanškrouna.

Českotřebovačky držely před tímto duel druhé místo tabulky, Lanškroun páté.

V prvním zápase začaly jednoznačně lépe, hostující Sokolky, vedly už 2:0 na sety, ale ve třetím setu přišlo známé  polevení a zbytečné darování výhry třetího setu Lanškrounským hráčkám.  Čtvrtý set, byl ale již znovu v režii třebovaček.

Druhý zápas jednoznačně diktovaly tempo sokolky a Lanškrounské volejbalistky těžko hledaly odezvu na výborný servis (především Hanky Dejdarové a Světly Barešové) a přesně mířené útoky. V druhém zápase zvítězily hostující třebovačky jednoznačně 3:0, když Lanškroun uhrál za celý zápas 39 bodů.

Po čtvrtém kole jsou třebovské hráčky na prvním místě!!!!

Hrály: Horáková, Janďourková, Barešová, Dejdarová, Mikulecká, Kvapilová, Trávníčková,Gottwaldová

 

1.

 

TJ Sokol Česká Třebová

8

7

0

0

1

 

22:6

677:542

21

2.

 

TJ Slavia Hradec Králové

8

6

0

1

1

 

21:8

684:590

19

3.

 

TJ Červený Kostelec

8

5

1

1

1

 

20:11

701:648

18

4.

 

TJ Bohemians Praha

8

4

2

1

1

 

21:11

736:663

17

5.

 

VO TJ Lanškroun

8

2

2

0

4

 

14:17

624:680

10

6.

 

VK Karbo Benátky nad Jizerou

8

2

1

1

4

 

13:19

660:705

9

7.

 

TJ Energetik Chvaletice

8

3

0

0

5

 

11:17

579:618

9

8.

 

TJ Sokol Žižkov I B

8

2

1

0

5

 

10:17

551:616

8

9.

 

TJ ABC Braník

8

1

0

2

5

 

8:21

605:672

5

10.

 

SK Hlincovka

8

1

0

1

6

 

8:21

579:662

4

 

31

01.11. 11:00

Benátky n. J.

-

Bohemians

 

3:1 (-21,19,19,18)

 

32

01.11. 10:00

Hradec Králové

-

Žižkov B

 

3:0 (21,22,20)

 

33

01.11. 11:00

Chvaletice

-

Hlincovka

 

3:1 (-16,17,21,9)

 

34

01.11. 11:00

Červený Kostelec

-

Braník

 

3:1 (22,16,-20,21)

 

35

01.11. 09:00

Lanškroun

-

Česká Třebová

 

1:3 (-24,-16,21,-15)

 

 

8. kolo

36

01.11. 15:00

Benátky n. J.

-

Bohemians

 

3:2 (18,-25,24,-11,17)

 

37

01.11. 14:00

Hradec Králové

-

Žižkov B

 

3:0 (19,14,17)

 

38

01.11. 15:00

Chvaletice

-

Hlincovka

 

3:1 (-21,23,7,21)

 

39

01.11. 15:00

Červený Kostelec

-

Braník

 

3:2 (24,-16,18,-24,10)

 

40

01.11. 13:00

Lanškroun

-

Česká Třebová

 

0:3 (-17,-13,-9)