Navigation


11. 10. 2014 ŽENY CHVALETICE 2.LIGA

Skupina 2-Z-B

p.

 

družstvo

utkání

V3

V2

P1

P0

 

sety

míče

body

1.

 

TJ Sokol Česká Třebová

4

4

0

0

0

 

12:2

340:264

12

2.

 

TJ Slavia Hradec Králové

4

4

0

0

0

 

12:2

341:276

12

3.

 

TJ Bohemians Praha

4

3

1

0

0

 

12:2

343:268

11

4.

 

TJ Červený Kostelec

4

3

0

1

0

 

11:4

341:296

10

5.

 

VO TJ Lanškroun

4

2

1

0

1

 

9:6

330:307

8

6.

 

TJ Sokol Žižkov I B

4

2

0

0

2

 

7:6

285:288

6

7.

 

TJ ABC Braník

4

0

0

1

3

 

2:12

287:343

1

8.

 

TJ Energetik Chvaletice

4

0

0

0

4

 

2:12

264:339

0

9.

 

VK Karbo Benátky nad Jizerou

4

0

0

0

4

 

2:12

257:338

0

10.

 

SK Hlincovka

4

0

0

0

4

 

1:12

253:322

0

 

Odkaz na kalendář

rozpis skupiny 2-Z-B
rozpis soutěže 2-Z

 

 

1. kolo

1

04.10. 10:00

Červený Kostelec

-

Benátky n. J.

 

3:0 (20,20,14)

 

2

04.10. 09:00

Lanškroun

-

Chvaletice

 

3:1 (-19,24,23,18)

 

3

04.10. 10:00

Česká Třebová

-

Žižkov B

 

3:1 (-21,16,12,23)

 

4

04.10. 09:00

Braník

-

Bohemians

 

2:3 (-20,-20,18,22,-19)

 

5

04.10. 11:45

Hlincovka

-

Hradec Králové

 

1:3 (-19,-23,22,-23)

 

 

2. kolo

6

04.10. 14:00

Červený Kostelec

-

Benátky n. J.

 

3:1 (18,22,-19,17)

 

7

04.10. 13:00

Lanškroun

-

Chvaletice

 

3:0 (16,14,15)

 

8

04.10. 14:00

Česká Třebová

-

Žižkov B

 

3:0 (19,19,21)

 

9

04.10. 13:00

Braník

-

Bohemians

 

0:3 (-30,-14,-17)

 

10

04.10. 15:45

Hlincovka

-

Hradec Králové

 

0:3 (-19,-23,-23)

 

 

3. kolo

11

11.10. 10:00

Benátky n. J.

-

Hradec Králové

 

1:3 (-17,-16,19,-17)

 

12

11.10. 10:00

Bohemians

-

Hlincovka

 

3:0 (9,21,19)

 

13

11.10. 09:30

Žižkov B

-

Braník

 

3:0 (18,22,23)

 

14

11.10. 11:00

Chvaletice

-

Česká Třebová

 

0:3 (-16,-22,-14)

 

15

11.10. 11:00

Červený Kostelec

-

Lanškroun

 

2:3 (-14,20,-18,20,-13)

 

 

4. kolo

16

11.10. 14:00

Benátky n. J.

-

Hradec Králové

 

0:3 (-18,-14,-14)

 

17

11.10. 14:00

Bohemians

-

Hlincovka

 

3:0 (14,13,22)

 

18

11.10. 14:00

Žižkov B

-

Braník

 

3:0 (16,20,18)

 

19

11.10. 15:00

Chvaletice

-

Česká Třebová

 

1:3 (-20,-14,19,-18)

 

20

11.10. 15:00

Červený Kostelec

-

Lanškroun

 

3:0 (25,18,12)