Navigation


12. 10. 2014 PŘÍPRAVKA CH+D KP PCE KRAJE

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

12. 10. 2014 Svitavy

 

A skupina                           B skupina

  1. LA C                      1. SY E

  2. SY D                      2. PA

  3. SY B                       3. ČT II.

  4. ČT                          4. CHO

  5. LA A                      5. SY C

  6. SY A                      6. SY F

  7. LA B                      7. LI

Další kolo:

A skupina 16. 11. 2014 pořadatel Pardubice: PA, ČT, ČT II., LA C, SY B, E, D

B skupina 23. 11. 2014 pořadatel Litomyšl: SY A, C, F, LI, CHO, LA A, B

 

Celkové pořadí:

  1. SY A                        79b

  2. SZ D                        77

  3. SY B                        72

  4. LA C                        68

  5. CT                            54

  6. SY E                         53

  7. PA                           45

  8. LA A                        41

  9. LA B                        40

  10. CT II.                       31

  11. SY C                        29

  12. CHO                        11

  13. SY F                           9

  14. LI                               6

     

     

     

    Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky

    12. 10. 2014 Chvaletice, Č. Třebová, Žichlínek, Polička, Svitavy

     

    A skupina                           B skupina                            C skupina                            D skupina            E skupina

  1. LA A                      1. DÚ A                                1. LA B                                  1. SY B                  1. PA A

  2. PO A                     2. ČT C                                  2. ŽI                                       2. DÚ B                 2. SY C

  3. ČT A                      3. Chvaletice                     3. SY A                                  3. PO C                 3. PO D

  4. PO B                     4. PA B                                 4. CHO                                 4. PA C                 4. SY D

  5. LA C                      5. ČT B                                  5. PO E                                 5. LA D                  5. LI

     

    Další kolo se hraje 9. 11. 2014

    A skupina: pořadatel Polička: LA A, PO A, ČT A, C, DÚ A

    B skupina: pořadatel Polička: POB, LA B, C, ŽI, Chvaletice

    C skupina: pořadatel Svitavy: PAB, ČT B, SY B, DÚ B, SY A

    D skupina: pořadatel Svitavy: SY C, PA A, POC, E, CHO

    E skupina: pořadatel Litomyšl: LI, PO D, SY D, PA C, LA D

     

    Celkové pořadí:

  1. LA A                      160

  2. PO A                     146

  3. DÚ A                     134

  4. ČT A                      132

  5. PO B                     129

  6. LA C                      121

  7. ČT C                      114

  8. SY A                      112

  9. CHV                      106

  10. PA B                        98

  11. LA B                        97

  12. SY B                         80

  13. ČT B                        77

  14. CHO                        75

  15. POC                        52

  16. ŽI                             51

  17. SY C                         48

  18. PO D                       45

  19. PO E                        43

  20. DÚ B                       41

  21. PA C                        35

  22. LI                              28

  23. LA D                        28

  24. PA A                       15

  25. SY D                          6

 

                                              

 

 

               

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

12. 10. 2014 Svitavy

 

A skupina                           B skupina

  1. LA C                      1. SY E

  2. SY D                      2. PA

  3. SY B                       3. ČT II.

  4. ČT                          4. CHO

  5. LA A                      5. SY C

  6. SY A                      6. SY F

  7. LA B                      7. LI

Další kolo:

A skupina 16. 11. 2014 pořadatel Pardubice: PA, ČT, ČT II., LA C, SY B, E, D

B skupina 23. 11. 2014 pořadatel Litomyšl: SY A, C, F, LI, CHO, LA A, B

 

Celkové pořadí:

  1. SY A                        79b

  2. SZ D                        77

  3. SY B                        72

  4. LA C                        68

  5. CT                            54

  6. SY E                         53

  7. PA                           45

  8. LA A                        41

  9. LA B                        40

  10. CT II.                       31

  11. SY C                        29

  12. CHO                        11

  13. SY F                           9

  14. LI                               6

     

     

     

    Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky

    12. 10. 2014 Chvaletice, Č. Třebová, Žichlínek, Polička, Svitavy

     

    A skupina                           B skupina                            C skupina                            D skupina            E skupina

  1. LA A                      1. DÚ A                                1. LA B                                  1. SY B                  1. PA A

  2. PO A                     2. ČT C                                  2. ŽI                                       2. DÚ B                 2. SY C

  3. ČT A                      3. Chvaletice                     3. SY A                                  3. PO C                 3. PO D

  4. PO B                     4. PA B                                 4. CHO                                 4. PA C                 4. SY D

  5. LA C                      5. ČT B                                  5. PO E                                 5. LA D                  5. LI

     

    Další kolo se hraje 9. 11. 2014

    A skupina: pořadatel Polička: LA A, PO A, ČT A, C, DÚ A

    B skupina: pořadatel Polička: POB, LA B, C, ŽI, Chvaletice

    C skupina: pořadatel Svitavy: PAB, ČT B, SY B, DÚ B, SY A

    D skupina: pořadatel Svitavy: SY C, PA A, POC, E, CHO

    E skupina: pořadatel Litomyšl: LI, PO D, SY D, PA C, LA D

     

    Celkové pořadí:

  1. LA A                      160

  2. PO A                     146

  3. DÚ A                     134

  4. ČT A                      132

  5. PO B                     129

  6. LA C                      121

  7. ČT C                      114

  8. SY A                      112

  9. CHV                      106

  10. PA B                        98

  11. LA B                        97

  12. SY B                         80

  13. ČT B                        77

  14. CHO                        75

  15. POC                        52

  16. ŽI                             51

  17. SY C                         48

  18. PO D                       45

  19. PO E                        43

  20. DÚ B                       41

  21. PA C                        35

  22. LI                              28

  23. LA D                        28

  24. PA A                       15

  25. SY D                          6