Navigation


14. 9. 2014 PŘÍPRAVKA CH Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

Neděle 14.9.2014 byla ve znamení 1.kola přípravky dívek a kvalifikace přípravky chlapců.

 

Naše tři družstva děvčat hrála na třech místech, ale s pomocí rodičů Valči Bicanové, mamky Kráčalové a mamky Peškové, vše proběhlo na jedničku. Družstvo A hrající ve složení Bicanová, Kráčalová, Verešpejová a Vomáčková  obsadilo 5. místo a ve druhém kole bude hrát skupinu B. Družstvo C hrálo ve složení Hyláková, Paarová, Pešková a Šmídová vybojovalo 3.místo ve skupině B a i v 2. kole budou tuto skupinu hrát opět. Družstvo B - Balážová, Doležalová, Honlová a Vernerová vyhrálo skupinu D a postupují do skupiny C. Děvčata si hru užila a  skvěle bojovala.

Česká Třebová organizovala kvalifikaci kluků, kde se potkali hráči Lanškrounu A,B,C, Chocně, Pardubic a ČT II. Naši kluci hráli ve třech : Bělka, Hruška a Hurt, onemocněl Cyrda Šumbera, ale kluci to zvládli a zaslouženě všechny porazili 2:0  a postupuji do 1. kola, které se bude pořádat ve Svitavách z 1. místa. Markéta

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky

14. 9. 2014 D. újezd, Svitavy, Choceň, Pardubice, Polička

 

A skupina                           B skupina                            C skupina            D skupina                           E skupina

 

1. LA A                                 1. PO B                                 1. LA B                  1. ČT B                                  1. ŽI

2. SY A                                  2. LA C                                  2. CHO                  2. PA C                                 2. PO E

3. PO A                                3. ČT C                                  3. PO D                 3. PO C                                 3. PA A

4. DÚ A                                4. SY B                                  4. SY C                  4. DÚ B                                4. SY D

5. ČT A                                 5. PA B                                 5. LI                       5. LA D                                 5. LA E

6. CHV

 

Další kolo se hraje 28. 9. 2014

 

A skupina: pořadatel Polička: PO A, B, LA A, C, SY A, DÚ A

B skupina: pořadatel: Č. Třebová: ČT A, C, CHV, SY B, LA B

C skupina: pořadatel: Svitavy: SY C, ČT B, PA B, CHO, PO D

D skupina: pořadatel D. Újezd: DÚ B, LI, PA C, ŽI, PO C

E skupina: pořadatel Polička: PO E, LA D, E, PA A, SY D

 

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka chlapci

14. 9. Č. Třebová, Litomyšl

 

Kvalifikace:

A skupina                                           B skupina

1. SY A                                                 1. ČT

2. SY B                                                  2. PA

3. SY D                                                 3. LA C

4. SY E                                                  4. LA B

5. SY C                                                  5. ČT II.

6. LI                                                       6. LA A

                                                               7. CHO

 

Další kolo se hraje 21. 9. 2014 obě skupiny ve Svitavách

A skupina: SY A, B, D, LA B, C, PA, ČT

B skupina: SY C, E, F, LI, ČT II., LA A, CHO