21. 4. 2013 Barevný Lanškroun, zelené dívky přípravka

Tento víkend, 20.-21. 4. 2013, se konal turnaj v barevném minivolejbalu v Lanškrouně.
Naplánovaný odjezd na turnaj v 8hod ráno se nám bohužel zpozdil, museli jsme počkat na Anežku, která dorazila sice pozdě, ale za to na koni. Lepší entrée jsme neviděli... :-)
V zelené kategorii bylo přihlášeno celkem 19 družstev, rozlosovaných do tří skupin, na které navazovala nadstavbová tříčlenná skupina o celkové pořadí. My jsme přihlásili čtyři družstva:
A) Sára Horská, Anežka Linhartová a Kája Olšanová
B) Natálka Kubátová, Vendulka Vomáčková, Verča Koubová
C) Terezka Kahounová, Sabina Habrmanová, Natálka Šumberová a Káťa Nosková
D) Aneta Kohlerová, Áďa Říhová, Lucka Farago

Nejvíce bojovnosti a nejméně chyb předvedlo družstvo B, které si z Lanškrouna odváží stříbrné medaile. Družstvu D unikl nešťastně postup o 4.-6. místo, když v důležitém zápase základní skupiny celou dobu vedly, ale v poslední minutě udělali 3 vlastní chyby.
Všechny holky si dobře zahrály, navzájem se povzbuzovali a z turnaje mají velkou radost. Doufám, že o to víc budou makat na tréninku.
JK

Video zde: