Navigation


Svitavy, Chvaletice - přípravka dívek

   Zároveň se v sobotu ve Svitavách a v neděli ve Chvaleticích odehrálo další kolo přípravek dívek. Turnajů se zúčastnily Kvapilová, Landová, Voleská, Klimková, Vomáčková, Kubátová, Petrová a Pešková.

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky

24., 25. 3. 2012 Svitavy, Polička, Chvaletice

 

A skupina                                           B skupina                                           C skupina                            D skupina

 

1. Polička A                    1. D. Újezd A                                     1. Pardubice B                  1. Lanškroun E

2. Svitavy A                    2. Lanškroun D                                  2. Polička B                       2. D. Újezd B

3. Polička C                    3. Svitavy B                                       3. Pardubice A                  3. Č. Třebová A

4. Lanškroun B                4. Choceň                                         4. Lanškroun F                  4. Chvaletice

5. Lanškroun C                5. Č. Třebová B                               5. Žichlínek                       5. Lanškroun A

6. Svitavy C                     6. M. Třebová                                   6. D. Újezd D                    6. D. Újezd C

Příští turnaj 6. 5. 2012

A skupina: pořadatel: Polička: Polička A, C, Svitavy A, Lanškroun B, D, D. Újezd A

B skupina: pořadatel Svitavy: Svitavy B, C, Lanškroun C, Choceň, Polička B, Pardubice B

C skupina: pořadatel Česká Třebová: Č. Třebová B, M. Třebová, Pardubice A, Lanškroun E, F, D. Újezd B

D skupina: pořadatel Č. Třebová: Č. Třebová A, D. Újezd C, D, Žichlínek, Chvaletice, Lanškroun A

 Celkové pořadí:

 1. Polička A                        237

2. Svitavy A                         221

3. Lanškroun B                    202

4. D. Újezd A                      198

5. Polička C                        185

6. Svitavy B                        174

7. Č. Třebová B                172

8. Lanškroun D                   163

9. Lanškroun C                   150

10. Svitavy C                      149

11. Choceň                         136

12. Žichlínek                       126

13. Pardubice B                   112

14. M. Třebová                    101

15. Lanškroun E                    85

16. Pardubice A                    82

17. Polička B                        80

18. Č. Třebová A               61

19. Chvaletice                      48

20. Lanškroun F                   42

21. D. Újezd C                     34

22. D. Újezd D                     27

23. D. Újezd B                     19

24. Lanškroun A                  17