5. 10. 2014 PŘÍPRAVKA D+CH KP PCE KRAJE

KP Pardubického přípravky dívek a chlapců.

Neděle 5. 10. 2014 přípravka dívek a chlapců

Kluci ve složení Bělka, Hruška, Hurt a Šumbera s Milanem Kebrlem jeli hrát do Lanškrouna. Hrálo se na venkovních kurtech snad již poslední kolo na venku. Kluci hráli soustředěně a nechybělo moc a porazili družstvo kluků ze Svitav, kteří jsou o hlavu větší a i o skoro 2roky starší. Uhráli jedno vítězství, tři remízy a dvě prohry. Celkově dnes skončili na 4. místě, v kole příštím budou opět hrát skupinu A, což je moc dobře. Hraní ve skupině B jim moc nepomáhá ve zlepšování výkonu. Jistě se dnes posunuli v celkové výsledkové tabulce nahoru.

Holky se dnes rozdělily na dvě skupiny

Družstvo A - Bicanová, Kráčalová, Verešpejová a Vomáčková  a družstvo C - Blažková, Hyláková, Paarová a Šmídová hráli  na venkovních kurtech v Poličce a opravdu ve velké zimě odehrály čtyři zápasy, které leckdy neměly s volejbalem nic společného. Holky bojovaly seč jim síly stačily. Jsem moc ráda, že jsme toto kolo odehrály bez úrazu a doufám, že i bez nastydnutí. Holky skončili na 3. a 5. místě. Což pro další kolo znamená, že družstvo A bude hrát opět skupinu A a družstvo C padá do skupiny B.

Družstvo B - Balážová, Dvořáková, Honlová a Vernerová pod doprovodem Pavla Vernera, hrálo v teplíčku haly ve Svitavech. Hrály ve skupině C, obsadili místo druhé a postupují do skupiny B, kde se potkají s naším družstvem C.

Podzimní část přípravky se nám blíží do finále, část dětí bude  dál hrát  přehazovanou a starší, budou zkoušet prvním rokem již šestkový volejbal v Olomouckém kraji.  Bělková Markéta

Výsledek soutěže Krajský přebor přípravka dívky

5. 10. 2014 Polička, Svitavy, Litomyšl

A skupina                           B skupina                            C skupina            D skupina                           E skupina