Navigation


6. 10. 2013 LITOMYŠL DÍVKY-KP PCE KRAJE

Turnaj volejbalové přípravky dívek v Litomyšli.

 

   V minulém kole byly holky úspěšné a postoupily do  lepší skupiny a to do skupiny B, která byla dnes pro holky ve složení Horská, Blažková, Paarová a Honlová velmi těžká.  A do dalšího kola budou hrát skupinu C. Soupeřkami našich holek byly hráčky narozené v roce 2001, kdežto mimo Sáry Horské (2001) jsou naše holky o 2 roky mladší. Dnes měla premiéru v trojkovém volejbalu Klaudie Honlová.

   Mám radost, že i přes věkový, silový a výškový rozdíl děvčata bojují o lepší umístění. Markéta=

 

Výsledky soutěže Krajský přebor přípravka dívky

D. Újezd, Svitavy, Litomyšl, M. Třebová 6. 10. 2013

 

A skupina                           B skupina                            C skupina                            D skupina

 

  1. PO A                     1. LA A                                 1. MT A                                               1. ŽI
  2. DÚ C                     2. PO B                                 2. PO C                                 2. PO E
  3. LA B                      3. DÚ A                                3. DÚ B                                3. SY D
  4. CHO                      4. SY B                                  4. LA C                                  4. MT B
  5. LA D                      5. LI                                       5. SY C                                  5. PO D
  6. SY A                      6. ČT                                     6. LA F                                  6. LA E

 

Celkové pořadí:

  1. Polička A                             40b
  2. -3. Lanškroun B                               72
  3. -3. D. Újezd C                   72          

4.    Svitavy A                             64

5.    Lanškroun D                      62

6.    Choceň                                               60

7.    Polička B                             58

8.    Svitavy B                             55

9. Lanškroun A                         50

10. Dolní Újezd A                    50

11. Litomyšl                               44

12. M. Třebová A                    41

13. Polička C                              39

14. Č. Třebová                          38

15. Dolní Újezd b                     28

16. Lanškroun C                       28

17. Svitavy c                              22

18. Lanškroun F                       18

19. M. Třebová B                     15

20. Žichlínek                              13

21. Polička D                              13

22. Polička E                              12

23. Svitavy D                               7

24. Lanškroun E                         2