Navigation


19.-20. 9. 2015 STŽKY - ČP kvalifikace

Do letošního ročníku ČP se přihlásilo 52 družstev, která byla rozdělena: západ  24 družstev,  východ   28 družstev.

Po 1. kole – kvalifikačním – bude západní skupina hrát další 2 kola ve třech osmičkách a východní skupina ve čtyřech sedmičkách.

Pořadatelé pro 1. kolo  19. - 20. 9. 2015: VŠ Plzeň, Tábor, Kralupy, Bílovec a Uherské Hradiště.

Západ:                                                         Východ:

Mnichovo Hradiště                                       Přerov

Karlovy Vary                                                Frýdek-Místek „A“ a „B“

Vratislavice                                                  Nový Jičín

Příbram                                                        Valašské Meziříčí

Hlincovka                                                     Zlín

Orion Praha                                                 Junior Brno

Třebín                                                          Opava

Liberec                                                         Jihlava

VŠ Plzeň                                                      Olomouc

Olymp „A“ a „B“                                           Uherské Hradiště

Kralupy                                                        Hradec Králové

Kometa Praha „A“ a „B“                              Pardubice

Mikulova Praha                                            Třebechovice

Klatovy                                                         KP Brno

Tábor                                                           Frenštát  p.Rad.

Č.Budějovice                                                Bílovec

Chodov                                                         Prostějov

Loko Plzeň                                                   Lanškroun

Chomutov                                                    Ostrava

Benešov                                                       Česká Třebová

Ústí nad Labem                                          Dolní Újezd

Nový Bor                                                      Polička

                                                                     Uničov

                                                                     Znojmo

                                                                     Litomyšl

                                                                     Moravská Třebová

                                                                     Svitavy

Naše děvčata odehrála kvalifikaci v Uherkém Hradišti (12 družstev). Turnaj odehrála ve velmi okleštěné sestavě (s nahravačkou na postu blokařky) a umístila se na 10 místě. Znamená to, že příští kolo na přelomu října a listopadu budeme hrát v nejslabší - čtvrté sedmičce. Zřejmě bez možnosti postoupit do hlavní celorepublikové soutěže mezi 24 nejlepších družstev.
Jak je z některých fotek vidět, holky si chvílema hrály, jak malý děti :-)
Po prohrách v základní skupině s Prostějovem a Uherským Hradištěm 0:2 jsme hráli v zápasech o 7 až 12 místo takto:
Česká Třebová - Junior Brno  2:1
Česká Třebová - Polička        1:2 
Česká Třebová - Mor. Třebová 2:0
Česká Třebová - Přerov         1:2
Česká Třebová - Svitavy         0:2

Sestava: L. Farago, S. Horská, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová