29.8.2015 STŽKY SVITAVY TURNAJ

5. ročník Memoriálu manželů Vymětalových

Celkem 16 týmů z celé ČR přijelo zahájit halovou sezonu do Svitav. Domácím se výborně povedlo uspořádat turnaj starších žákyň - jak organizace, tak i zázemí fungovalo bezchybně. Z těchto důvodů si turnaj získává renomé a přijíždějí sem i významné mládežnické týmy ze vzdálenějších míst republiky.

My jsme do Svitav přijeli po týdenním fyzickém soustředění v Říčkách a dvou trénincích. Jelikož od letošního roku začínáme pilovat nový herní systém, který přinesl i změny na postech u některých hráček, turnaj nám sloužil jako seznamovací a pro usazení nových návyků.

Výsledné pořadí v základních skupinách:
Sk. A:
1. TJ Svitavy A
2. Volejbal Tábor
3. PVK Olymp Praha B
4. VK Agel Prostějov B

Sk. B:
1. Volejbal Přerov
2. TJ Sokol Česká Třebová
3. TJ Spartak Polička
4. ŠSK Bílovec

Sk. C:
1. VK UP Olomouc
2. VO TJ Lanškroun A
3. TJ Sokol Frýdek Místek
4. TJ Svitavy B

Sk. D (ZŠ Riegrova):
1. VO TJ Lanškroun B
2. SK Hlincovka
3. VK Agel Prostějov A
4. T.J. Dolní Újezd

V základní skupině po dvou výhrách hrajeme o první místo proti Přerovu. Oba sety smolně prohráváme v koncovce 23:25 a 22:25.
Ve čtvrtfinále o postup mezi nejlepší čtveřici turnaje nastupujeme proti Olomouci, která nás jednoznačně přehrává 0:2. Je to nejlepší tým tunaje a pro naše holky dobrá zkušenost!
Následné utkání o 5. - 8. místo:
TJ Svitavy A - TJ Sokol Česká Třebová 2:1

o 7. místo: Volejbal Přerov - TJ Sokol Česká Třebová 2:1

Pořadí turnaje:

1. VK UP Olomouc
2. VO TJ Lanškroun A
3. Volejbal Tábor
4. SK Hlincovka
5. TJ Svitavy A
6. VO TJ Lanškroun B
7. Volejbal Přerov
8. TJ Sokol Česká Třebová
9. VK Agel Prostějov A
10. PVK Olymp Praha B
11. TJ Spartak Polička
12. TJ Sokol Frýdek Místek
13. ŠSK Bílovec
14. T.J. Sokol Dolní Újezd
15. TJ Svitavy B
16. VK Agel Prostějov B

Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, L. Rybková, A. Říhová, V. Vomáčková.