12. 1. 2014 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

5. kolo Krajského přeboru mladších žaček, skupina B

Turnaj se odehrál 12. 1. 2014 v České Třebové v hale Na Skále. Čekali nás čtyři kvalitní soupeři, postupně - Šternberk, Č. Třebová kluci, Prostějov A a Litovel.
Naše družstvo nastoupilo v tomto složení: Aneta Kohlerová, Anežka Linhartová, Káťa Nosková, Vendulka Vomáčková, Áďa Říhová, Natálka Blahová, Natálka Kubátová, Sára Horská, Lucka Farago, Lucka Rybková a Verča Koubová.

Č. Třebová - Šternberk  2:0 (17, 18)
V prvním zápase proti Šternberku hráli naše holky takřka bez chyb, na síti uhrávaly bezproblémově bodové balony a pěkně si přihrávaly.

Č. Třebová - Č. Třebová kluci 1:2 (-12, 16, -8)
Opět vyhecovaný zápas z obou stran, rivalita mezi holkama a klukama byla znát. Po prvním prohraném setu jsme se oklepaly, začali jsme hrát víc hlavou a v poli zodpovědně což se vyplatilo. V koncovce tiebreaku jsme ale kupili chybu za chybou a hochům vítězství darovali.

Č. Třebová - Prostějov A   0:2 (-13, -12)
Prostějov A je ještě nad naše síly, jejich o rok starší hráčky našich, jsou technicky vyspělé a ve složení hráček, v jakém dnes přijely, jsme s nimi udrželi krok jen na začátku setu.

Č. Třebová - Litovel  0:2 (-23, -21)
V prvním setu jsme v prostřední části vedli, set se v koncovce vyrovnal až do stavu 23:24 kdy jsme šli na podání, ale to po chybě ukončilo první set. I druhý set zpočátku vypadal pro nás příznivě, pak jsme ale nedokázali v útoku položit balon a v koncovce se přidaly i chyby na příjmu.

Jedno vítězství a vyhraný set proti klukům nám zajistil udržení v této skupině, což je dobře. Holky dnes předvedly svoje maximum a zaslouží si pochvalu.

JK
videa ze zápasů: