Navigation


16. 12. 2012 Č. Třebová, ml.žáci-KP Olom.kraje

6. kolo KP Olomouckého kraje ml. žactva.

 

    V neděli 16. 12. 2012 se mladší žáci volejbalového oddílu Sokola zúčastnili 6. kola přeboru mladšího žactva Olomouckého kraje. Toto družstvo kluků a družstvo Prostějova jako jediní zatím nesestoupili ze skupiny A, kde hrají nejlepší družstva přeboru. Turnaje se zúčastnila družstva Olomouce, Prostějova, Lanškrouna a Přerova a turnaj byl odehrán v domácím prostředí.

   V prvním zápase jsme narazili na družstvo Olomouce, s kterým jsme v minulém kole prohráli v tiebreaku. Tentokrát jsme se na soupeře lépe připravili. Po výborném kolektivním výkonu jsme soupeře porazili 2:0. V druhém zápase jsme se utkali s Lanškrounem, který byl výrazně slabším soupeřem než Olomouc. Ale, protože jsme udělali v sestavě dvě změny, aby všichni hráči získávali zkušenosti a také z důvodu horšího výkonu, na Lanškroun nestačíme a prohráváme 0:2. V třetím zápase se utkáváme s nejlepším družstvem turnaje, družstvem Prostějova. Výkon není špatný, ale moc našich chyb nás sráží dolů a prohráváme 0:2. V posledním zápase s Přerovem už klukům chybí touha po vítězství a po velmi špatném výkonu v druhém setu prohráváme 0:2. Českotřebovský volejbal reprezentovali: Renčín, Kadlec, Unzeitig, Dupenopulos, Pirkl, Ščučka,  Smola a Hubáček.

 

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA OLK-ZKYM/2012-13 č. 08

 

  1. 1.     Výsledky    6. kola ze dne 16. prosince 2012

 

Základní skupiny:

 

Skupina „A“              1.      Přerov A         -    Lanškroun         2:1     (-19, 19, 8)

Česká Třebová          2.      Č. Třebová B  -    Olomouc A       2:0     (19, 21)                

                                 3.      Lanškroun       -    Č. Třebová B     2:0     (21, 23)

                                 4.      Prostějov A    -    Přerov A           2:0     (9, 17)

                                 5.      Č. Třebová B  -    Prostějov A       0:2     (-20, -17)

                                 6.      Olomouc A    -     Lanškroun         2:0     (22, 13)

                                 7.      Prostějov A    -     Olomouc A       1:2     (25, -23, -13)         

                                 8.      Přerov A        -     Č. Třebová B     2:0     (24, 8)

                                 9.      Olomouc A    -     Přerov A           0:2     (-12, -21)

                                 10.     Lanškroun      -     Prostějov          0:2     (-15, -14)

 

 

                                                                                      

Skupina „B“              1.      Olomouc B     -    Přerov B           2:0     (19, 21)

Olomouc                   2.      Č. Třebová A  -    Uničov              2:0     (9, 16)                  

                                 3.      Olomouc B     -    Znojmo             0:2     (-19, -8)

                                 4.      Přerov B         -    Č. Třebová A     0:2     (-11, -10)

                                 5.      Znojmo          -     Č. Třebová A     0:2     (-16, -20)

                                 6.      Přerov B        -     Uničov              0:2     (-16, -11)

                                 7.      Č. Třebová A  -     Olomouc B       2:0     (12, 15)

                                 8.      Uničov           -     Znojmo             0:2     (-24, -25)

                                 9.      Uničov           -     Olomouc B       2:0     (9, 15)

                                 10.     Znojmo          -     Přerov B           2:0     (18, 11)

 

 

 

Skupina „C“              1.      Prostějov B    -    Šternberk          2:0     (5,9)

Prostějov                  2.      Prostějov C    -   Litovel              2:0     (22,18)

                                 3.      Šternberk       -    Litovel              0:2     (-11,-20)

                                 4.      Prostějov B    -    Prostějov C       2:0     (20,13)

                                 5.      Prostějov C    -    Šternberk          2:0     (21,19)

                                 6.      Litovel           -    Prostějov B       0:2     (-18,-14)

                                

 

 

 

  1. 2.    Tabulky       6. kola:

 

   Základní skupiny:

 

   Skupina „A“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Č. Třebová          1.         Prostějov A          4       3       1       0          7 : 2        213 : 157       7       

                              2.         PVK Přerov A      4       3       1       0          6 : 3        186 : 167       7       

                              3.         Olomouc A          4       2       2       0          4 : 5        188 : 198      6       

                              4.         Lanškroun            4       1       3       0          3 : 6        166 : 203                5

                              5.         Č. Třebová B        4       1       3       0          2 : 6        163 : 191                5

                             

 

 

  

 

 

 

Skupina „B“           Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

Olomouc                1.         Č. Třebová A        4       4       0       0          8 : 0        200 : 109                8        

                              2.         Znojmo                4       3       1       0          6 : 2        189 : 155      7       

                              3.         Uničov                 4       2       2       0          4 : 4        174 : 154       6       

                              4.         Olomouc B          4       1       3       0          2 : 6        128 : 190                5        

                              5.         Přerov B              4       0       4       0          0 : 8        117 : 200       4

 

 

   Skupina „C“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Prostějov            1.         Prostějov B          3       3       0       0          6 : 0        150 :   79                6

                              2.         Prostějov C          3       2       1       0          4 : 2        133 : 130       5

                              3.         Litovel                 3       1       2       0          2 : 4        122 : 131       4

                              4.         Šternberk             3       0       3       0          0 : 6          85 : 150      3                               

 

 

  1. 3.    Postupy a sestupy:

 

skupina A:  VK Agel Prostějov „A“, Přerovský volejbalový klub Precheza „A“, SK UP Olomouc „A“,

                  VO TJ Lanškroun, Volejbal Geodézie Česká Třebová „A“

skupina B:  Volejbal Geodézie Česká Třebová „B“, VK Znojmo – Přímětice, KRS Uničov „A“,

                  SK UP Olomouc „B“, VK Agel Prostějov „B“

skupina C:  Přerovský volejbalový klub Precheza „B“, VK Agel Prostějov „C“, TJ Tatran Litovel,

                  TJ Sokol Šternberk,

                 

                   

 

  1. 4.    Tabulka po 6. kole:

 

 

 

p.

družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Celkem body

1.

VK Agel Prostějov „A“

12

17

14

17

17

17

 

 

 

 

 

 

94

2.

 PVK Přerov „A“

17

12

10

9

14

14

 

 

 

 

 

 

76

3.

Česká Třebová „A“

9

11

17

14

10

9

 

 

 

 

 

 

70

4.

Česká Třebová „B“

11

14

11

11

12

10

 

 

 

 

 

 

69

5.

 SK UP Olomouc „A“

14

10

9

12

11

12

 

 

 

 

 

 

68

6.

 VO TJ Lanškroun

10

9

12

10

9

11

 

 

 

 

 

 

61

7.

 Znojmo – Přímětice

8

8

8

8

8

8

 

 

 

 

 

 

48

8.

 KRS Uničov „A“

7

7

7

7

7

7

 

 

 

 

 

 

42

9.

VK Agel Prostějov „B“

6

6

6

6

5

4

 

 

 

 

 

 

33

10.

 SK UP Olomouc „B“

5

4

5

4

6

6

 

 

 

 

 

 

30

11.

PVK Přerov „B“

4

5

4

5

4

5

 

 

 

 

 

 

27

12.

 TJ Tatran Litovel

3

3

1

3

2

2

 

 

 

 

 

 

14

13.

VK Agel Prostějov „C“

2

1

3

1

3

3

 

 

 

 

 

 

13

14.

TJ Sokol Šternberk

1

2

2

2

1

1

 

 

 

 

 

 

9

 

                                                                   Za volejbal Česká Třebová-Michal Kadlec