Navigation


16. 12. 2012 Olomouc, ml.žákyně-KP Olom.kraje

Krajský přebor ve volejbale Olomouckého kraje, Mladší žákyně 16. 12. 2012 Olomouc.

 

Česká Třebová dívky – Uničov                  2:0             25:6, 25:16

Již od začátku tohoto prvního zápasu je vidět, že tato skupina B nebude výkonnostně tak dobrá jako skupina A. Odehrát tuto skupinu, by pro nás neměl být problém. Jediné družstvo, které by nás mohlo  potrápit, by mohlo být  družstvo Znojma.  Bez větších  problémů a s pravidelným střídáním  hráček z lavičky vítězíme velice snadno.

Česká Třebová dívky –  Přerov B              2:0                         25:10, 25:11

Družstvo Přerova B, je na stejné úrovni jako Uničov, takže opět snadné vítězství jako v předchozím zápasu. 

Česká Třebová dívky – Znojmo                 2:0             25:16, 25:20

 Od začátku prvního setu je průběh zápasu vyrovnaný, ale postupem hry, začínáme nabývat převahu a s přehledem vyhráváme první set. Průběh začátku druhého setu je naprosto vyrovnaný, ale od stavu 8, začínáme opět využívat naší herní převahu a přidávat body. V koncovce setu vedeme 21:14, ale podávající hráčce soupeře, se daří velice kvalitně (na místo, na špatně přihrávající hráčku) hrát servis tak, že máme problémy ho přihrát a vrátit se zpět do hry.  Po vyčerpání dvou oddechových časů se nám daří přihrát míč a šťastně ukončit naše přihrávačské trápení. Stačilo otočit postavení a dohrávka setu již byla bez problémů.

Česká Třebová dívky – UP Olomouc B           2:0             25:18, 25:21

Náš poslední zápas v tomto roce, proto doufám, že si ho děvčata užijí. Hrajeme dobře a opět bez větších problémů vítězíme v prvním setu. V koncovce tak snadného prvního  setu jsem vystřídal Lindu Klimkovou a na hřišti nechal Radku Hriškovou a Patricii Landovou, které nechávám i do druhého setu.  Od začátku druhého setu prohráváme. Dívky se nepohnou a dívají jedna na druhou, zda právě ta druhá nezvedne tento míč. Bohužel stejnou myšlenku má spoluhráčka na hřišti, takže nejsme vůbec u míče, eso, nebo tak pozdě, že míče létají  „do vrbiček“.                             Přiznám se, že jsem ještě tuto situaci úmyslně dívkám nevytvořil, protože vím, že:                                                                                     -stačí málo obměnit základ a dívky mají ve hře na hříšti „veliký hokej“.  Důvodem  je  častá, či dlouhodobá nemoc dívek, které když jdou na hřiště střídat, tak řeší výkonnostní, technické a psychické problémy.                                                                                 - snažím se vyvarovat střídání většího počtu hráček na hřišti,  protože dívky ze základu si začínají na  sebe zvykat a  vnímat postavení ostatních spoluhráček na hřišti.                              No nakonec se daří dívkám, aniž bych  musel střídat, dohrát tento špatně rozehraný set do vítězného konce.

Po celkově dobré hře vyhráváme skupinu B a postupujeme do skupiny A. Naopak ze skupiny A do skupiny B sestupují chlapci České Třebové.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                             Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Linda Klimková, Foldynová Natalie, Pešková Tereza, Landová Patricie, Hrišková Radka..

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA OLK-ZKYM/2012-13 č. 08

 

  1. 1.     Výsledky    6. kola ze dne 16. prosince 2012

 

Základní skupiny:

 

Skupina „A“              1.      Přerov A         -    Lanškroun         2:1     (-19, 19, 8)

Česká Třebová          2.      Č. Třebová B  -    Olomouc A       2:0     (19, 21)                

                                 3.      Lanškroun       -    Č. Třebová B     2:0     (21, 23)

                                 4.      Prostějov A    -    Přerov A           2:0     (9, 17)

                                 5.      Č. Třebová B  -    Prostějov A       0:2     (-20, -17)

                                 6.      Olomouc A    -     Lanškroun         2:0     (22, 13)

                                 7.      Prostějov A    -     Olomouc A       1:2     (25, -23, -13)         

                                 8.      Přerov A        -     Č. Třebová B     2:0     (24, 8)

                                 9.      Olomouc A    -     Přerov A           0:2     (-12, -21)

                                 10.     Lanškroun      -     Prostějov          0:2     (-15, -14)

 

 

                                                                                      

Skupina „B“              1.      Olomouc B     -    Přerov B           2:0     (19, 21)

Olomouc                   2.      Č. Třebová A  -    Uničov              2:0     (9, 16)                  

                                 3.      Olomouc B     -    Znojmo             0:2     (-19, -8)

                                 4.      Přerov B         -    Č. Třebová A     0:2     (-11, -10)

                                 5.      Znojmo          -     Č. Třebová A     0:2     (-16, -20)

                                 6.      Přerov B        -     Uničov              0:2     (-16, -11)

                                 7.      Č. Třebová A  -     Olomouc B       2:0     (12, 15)

                                 8.      Uničov           -     Znojmo             0:2     (-24, -25)

                                 9.      Uničov           -     Olomouc B       2:0     (9, 15)

                                 10.     Znojmo          -     Přerov B           2:0     (18, 11)

 

 

 

Skupina „C“              1.      Prostějov B    -    Šternberk          2:0     (5,9)

Prostějov                  2.      Prostějov C    -   Litovel              2:0     (22,18)

                                 3.      Šternberk       -    Litovel              0:2     (-11,-20)

                                 4.      Prostějov B    -    Prostějov C       2:0     (20,13)

                                 5.      Prostějov C    -    Šternberk          2:0     (21,19)

                                 6.      Litovel           -    Prostějov B       0:2     (-18,-14)

                                

 

 

 

  1. 2.    Tabulky       6. kola:

 

   Základní skupiny:

 

   Skupina „A“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Č. Třebová          1.         Prostějov A          4       3       1       0          7 : 2        213 : 157       7       

                              2.         PVK Přerov A      4       3       1       0          6 : 3        186 : 167       7       

                              3.         Olomouc A          4       2       2       0          4 : 5        188 : 198      6       

                              4.         Lanškroun            4       1       3       0          3 : 6        166 : 203                5

                              5.         Č. Třebová B        4       1       3       0          2 : 6        163 : 191                5

                             

 

 

  

 

 

 

Skupina „B“           Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

Olomouc                1.         Č. Třebová A        4       4       0       0          8 : 0        200 : 109                8        

                              2.         Znojmo                4       3       1       0          6 : 2        189 : 155      7       

                              3.         Uničov                 4       2       2       0          4 : 4        174 : 154       6       

                              4.         Olomouc B          4       1       3       0          2 : 6        128 : 190                5        

                              5.         Přerov B              4       0       4       0          0 : 8        117 : 200       4

 

 

   Skupina „C“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Prostějov            1.         Prostějov B          3       3       0       0          6 : 0        150 :   79                6

                              2.         Prostějov C          3       2       1       0          4 : 2        133 : 130       5

                              3.         Litovel                 3       1       2       0          2 : 4        122 : 131       4

                              4.         Šternberk             3       0       3       0          0 : 6          85 : 150      3                               

 

 

  1. 3.    Postupy a sestupy:

 

skupina A:  VK Agel Prostějov „A“, Přerovský volejbalový klub Precheza „A“, SK UP Olomouc „A“,

                  VO TJ Lanškroun, Volejbal Geodézie Česká Třebová „A“

skupina B:  Volejbal Geodézie Česká Třebová „B“, VK Znojmo – Přímětice, KRS Uničov „A“,

                  SK UP Olomouc „B“, VK Agel Prostějov „B“

skupina C:  Přerovský volejbalový klub Precheza „B“, VK Agel Prostějov „C“, TJ Tatran Litovel,

                  TJ Sokol Šternberk,

                 

                   

 

  1. 4.    Tabulka po 6. kole:

 

 

 

p.

družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Celkem body

1.

VK Agel Prostějov „A“

12

17

14

17

17

17

 

 

 

 

 

 

94

2.

 PVK Přerov „A“

17

12

10

9

14

14

 

 

 

 

 

 

76

3.

Česká Třebová „A“

9

11

17

14

10

9

 

 

 

 

 

 

70

4.

Česká Třebová „B“

11

14

11

11

12

10

 

 

 

 

 

 

69

5.

 SK UP Olomouc „A“

14

10

9

12

11

12

 

 

 

 

 

 

68

6.

 VO TJ Lanškroun

10

9

12

10

9

11

 

 

 

 

 

 

61

7.

 Znojmo – Přímětice

8

8

8

8

8

8

 

 

 

 

 

 

48

8.

 KRS Uničov „A“

7

7

7

7

7

7

 

 

 

 

 

 

42

9.

VK Agel Prostějov „B“

6

6

6

6

5

4

 

 

 

 

 

 

33

10.

 SK UP Olomouc „B“

5

4

5

4

6

6

 

 

 

 

 

 

30

11.

PVK Přerov „B“

4

5

4

5

4

5

 

 

 

 

 

 

27

12.

 TJ Tatran Litovel

3

3

1

3

2

2

 

 

 

 

 

 

14

13.

VK Agel Prostějov „C“

2

1

3

1

3

3

 

 

 

 

 

 

13

14.

TJ Sokol Šternberk

1

2

2

2

1

1

 

 

 

 

 

 

9