18. a 19. 10. 2014 MLŽKY D. Újezd a Přerov

VÍTĚZNÉ VÍKENDOVÉ TAŽENÍ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Volejbalistky v šesti zápasech nenašly přemožitele.

Ve třetím kole KP pardubického kraje, který pořádal TJ Sokol Dolní Újezd, nás čekala nejlepší družstva domácí soutěže.

TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun 2:1 (20, -18, 14)
V prvním setu začínáme dobře, ujímáme se vedení a to držíme až do pětadvacátého bodu. Ve druhém setu prohráváme 1:5 a náskok soupeřek se nám už nepodařilo smazat. V rozhodujícím tiebreaku hezkou smečí odmítáme soupeřkám matchball 12:14. Pak už perfektně zvládáme koncovku (bez zkaženého podání a nevynucených chyb) a můžeme se radovat z první výhry.

TJ Sokol Česká Třebová - Spartak Polička 2:0 (18, 16)

Tento zápas proti Poličce hrajeme lépe než v minulém kole, nenecháváme soupeřky rozehrát a vyhráváme ve dvou setech.

TJ Sokol Česká Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd 2:0 (17, 14)
Ve třetím zápase je už znát na holkách únava, ale naštěstí se nám podařilo zápas odehrát na dobré výkonnostní úrovni.

Děkujeme za pomoc s dopravou fanouškům Bednářovým a Vomáčkovým. Mohli vidět, jak jejich Natka nenechá spadnout jediný balon v poli a Vendy řádí na síti jako černá ruka :-)

Celkové pořadí:

1.  ČT       30
2.  LA       27
3.  PO A    21
4.  DÚ      17
5.  SY A    16
6.  MT        8
7.  SY B      5
8.  PO B     5

Neděle nepatřila odpočinku a nicnedělání, ale už před sedmou hodinou raní jsme nasedali do rychlíku směr Přerov. Zde se bojovalo o postup do nejvyšší skupiny KP olomouckého kraje. Holkám se to s přehledem povedlo. Po dnešku asi holky nelitují toho, že se musely vzdát na úkor volejbalu jiných atraktivních sportů (judo, lyžování) anebo jiných zálib (tanečky). Volejbal je prostě NEJ!!! :-)

SK Geodézie Česká Třebová „B“ - SK Geodézie Česká Třebová „A“      1 : 2 (-15, 22, 6)