2.-3. 5. 2015 MLŽKY MČR finále

14. PVK Olymp Praha B
15. Volejbal Přerov
16. TJ Ostrava

Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Linhartová, L. Rybková, A. Říhová, V. Vomáčková, M. Kubištová

Holky zaslouží za odvedenou hru velkou pochvalu. Ustály nápor Příbrami v prvním zápase a vyhrály i nad Ostravou. Měli jsme možnost zahrát si proti TOP teamu - Olympu "A", kde padlo pár povedených bloků. K velké bojovnosti se přidalo i štěstí v zápase proti Bílovci, kdy jsme otočili v tiebreaku z 11:14 na 17:15. Nepovedl se zápas proti Lanškrounu /stále stejná písnička/. Oba zápasy proti domácímu Liberci se mi nechtějí ani komentovat. Ovlivňování zápasu rozhodčím ve prospěch domácích do sportu prostě nepatří. Obzvlášť do mládežnického!
8 místo v republice je krásné umístění. Družstva v první čtyřce mají před ostatními mírný náskok.

Bezvadné bylo, že se sešla necelá dvacítka fanoušků, která přijela osobně podpořit naše družstvo. Děkujeme :-)