Navigation


20. 10. 2013 MLŽKY Přerov KP OLM KRAJE

Po volejbalové sobotě následovala i volejbalová neděle. První kolo KP Olomouckého kraje jsme zahájili 20.10.2013 v Přerově, kde se hrála skupina B.
K zápasům jsme vyrazili v tomto složení: Áďa Říhová, Lucka Farago, Vendulka Vomáčková, Káťa Nosková, Terka Kahounová, Verča Koubová, Anetka Kohlerová, Sára Horská, Anežka Linhartová, Sabina Habrmanová, Natálka Šumberová a Natálka Kubátová.

Č.T. - Přerov B  2:0 (18,22)
S tímto soupeřem jsme se utkali už v kvalifikaci, koncovka druhého setu byla dramatická, holky ji dobře zvládly a tak jsme mohli jít v poklidu na dalšího soupeře.
Č.T. - Prostějov B  1:2 (20,-9,15)
V prvním setu jsme vyrobili spoustu vlastních chyb a musel rozhodnout tiebreak. V něm se rozhodovalo až v koncovce, kdy jsme se přešlapem na podání připravili smolně o bod a následně dva nepřesné příjmy rozhodly ve prospěch soupeře.
Č.T. - Šumperk 2:0  (22,17)
Až nečekaně hladce jsme porazili soupeře ze Šumperka, jelikož jsme s ním v kvalifikaci bojovali o postup do nejlepší skupiny a prohráli 0:2. Naše holky se vyvarovaly vlastních chyb, přidalo se i pár zázračně vybraných balonů a prvních bloků.
Takže naše přání - udržet skupinu B (5 družstev) byl splněn a v posledním zápase proti Přerovu dostali příležitost všechny naše hráčky.
Č.T. - Přerov A  0:2 (18,21)
Škoda, že se holky víc nevyhecovaly a nezabojovaly v prvním setu, mohlo to být ještě víc dramatické.

Holky zaslouží velkou pochvalu za náročný víkend, který zvládly na jedničku. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale dnes musím udělat výjimku. Chvála a můj potlesk patří Natálce Šumberové, která se perfektně rozehrála a hrála velmi dobře - bravo! :-)
JK