Navigation


21. 10. 2012 Prostějov - KP Ol

   V neděli v 6.00 jsme vyráželi na utkání skupiny A mladších žákyň a žáků Olomouckého kraje konaného v Prostějově. Za dívky nastoupily dvě hráčky Linda Gremlicová a Andrea Radošová , které měly premiéru ve hraní volejbalu a vedly si nad očekávání dobře.  Za žáky měl premiéru ve hraní 6-tkového volejbalu Tobiáš Pirkl a ani ten se nezalekl zkušenějších hráček. Dívky po minulém kole postoupily ze skupiny B do skupiny A z prvního místa, čímž měly být outsider skupiny A.

Ve skupině hrály družstva Přerov A, Prostějov A, Olomouc  a ČT kluci a ČT dívky. Nakonec družstvo kluků obsadilo místo 2 (a to ve složení Smola, Ščučka, Hubáček, Dupenopulos, Unzeitig, Skřivánek a Pirkl) a družstvo  dívek obsadilo místo 4. ( a to ve složení Bělková, Voleská, Klimková, Foldýnová, Pešková, Radošová a Gremlicová). Do města Prostějova hráče doprovodili R.Janďourková, K.Renčín a M.Bělková

Celkově mohu víkendové hraní i bez nemocných hráček Kamenické a Kvapilové hodnotit  za velmi vydařené.                                 MB


Základní skupiny
:

 Skupina „A“              1.      Prostějov A    -    Přerov A           2:0     (16, 15)

Prostějov                  2.      Č. Třebová B  -    Č. Třebová A     2:0     (13, 22)                

                                 3.      Přerov A         -    Č. Třebová B     0:2     (-9, -21)

                                 4.      Olomouc A     -    Prostějov A       0:2     (-17, -24)

                                 5.      Č. Třebová B  -     Olomouc A       2:1     (21, -23, 5)

                                 6.      Č. Třebová A  -     Přerov A           0:2     (-16, -17)

                                 7.      Olomouc A    -     Č. Třebová A     1:2     (-20, 21, -16)         

                                 8.      Prostějov A    -     Č. Třebová B     2:1     (-20, 21, 8)

                                 9.      Č. Třebová A  -     Prostějov A       0:2     (-13, -18)

                                 10.     Přerov A        -     Olomouc A       2:0     (20, 20)

Skupina „B“              1.      Znojmo          -     Přerov B           2:0     (7, 12)

Uničov                      2.      Uničov            -    Prostějov B       2:0     (16, 16)                

                                 3.      Přerov B         -    Uničov              1:2     (-17, 19, -3)

                                 4.      Lanškroun       -    Znojmo             2:0     (18, 19)

                                 5.      Uničov           -    Lanškroun         1:2     (-17, 21, -4)

                                 6.      Prostějov B          -   Přerov B       2:0       (20, 21)

                                 7.      Lanškroun       -    Prostějov B       2:0     (12, 14)

                                 8.      Znojmo          -    Uničov              2:0     (21, 16)

                                 9.      Prostějov B    -    Znojmo             0:2     (-16, -9)

                                 10.     Přerov B        -    Lanškroun         0:2     (-12, -5)

Skupina „C“              1.      Olomouc B    -    Prostějov C       2:0     (14, 15)

Olomouc                   2.      Litovel            -    Šternberk          2:1     (-18, 22, 6)

                                 3.      Prostějov C    -    Šternberk          0:2     (-15, -22)

                                 4.      Olomouc B    -    Litovel              2:0     (19, 16)

                                 5.      Litovel           -    Prostějov C       2:0     (22, 22)

                                 6.      Šternberk       -    Olomouc B       0:2     (-15, -22)

   Tabulky                2. kola:

    Základní skupiny:

    Skupina „A“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Prostějov            1.         Prostějov A          4       4       0       0          8 : 1        211 : 157       8       

                              2.         Č. Třebová B        4       3       1       0          7 : 3        217 : 176       7       

                              3.         Přerov A              4       2       2       0          4 : 4        161 : 173      6       

                              4.         Č. Třebová A        4       1       3       0          2 : 7        163 : 211                5

                              5.         Olomouc A          4       0       4       0          2 : 8        193 : 228                4

Skupina „B“     Pořadí  Družstvo                   U       V P    S Sety  Míče  Body

Uničov                   1.         Lanškroun            4       4       0       0          8 : 1        211 : 126                8

                              2.         Znojmo                4       3       1       0          6 : 2        187 : 131      7       

                              3.         Uničov                 4       2       2       0          5 : 5        192 : 188       6       

                              4.         Prostějov B          4       1       3       0          2 : 6        133 : 191                5        

                              5.         Přerov B              4       0       4       0          1 : 8        122 : 209       4

   Skupina „C“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Prostějov            1.         Olomouc B          3       3       0       0          6 : 0        150 : 101                 6

                              2.         Litovel                 3       2       1       0          4 : 3        143 : 147       5

                              3.         Šternberk             3       1       2       0          3 : 4        140 : 145       4

                              4.         Prostějov C          3       0       3       0          0 : 6        110 : 150       3                               

 2.    Postupy a sestupy:

 skupina A:  VK Agel Prostějov A, Volejbal Geodézie Česká Třebová „B“, Volejbal Geodézie Česká Třebová „A“, Přerovský volejbalový klub Precheza „A“, VO TJ Lanškroun

skupina B:  SK UP Olomouc „A“, VK Znojmo – Přímětice, KRS Uničov „A“, VK Agel Prostějov „B“,

                  SK UP Olomouc „B“

skupina C:  Přerovský volejbalový klub Precheza „B“, TJ Tatran Litovel, TJ Sokol Šternberk,                

                  VK Agel Prostějov „C“,

  1. 3.    Tabulka po 1. kole: 

p.

družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Celkem body

1.

 PVK Přerov „A“

17

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

2.

VK Agel Prostějov „A“

12

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

3.

Česká Třebová „B“

11

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

4.

 SK UP Olomouc „A“

14

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

5.

Česká Třebová „A“

9

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

6.

 VO TJ Lanškroun

10

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

7.

 Znojmo – Přímětice

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

8.

 KRS Uničov „A“

7

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

9.

VK Agel Prostějov „B“

6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

10.

 SK UP Olomouc „B“

5

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

11.

PVK Přerov „B“

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

12.

 TJ Tatran Litovel

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

13.

VK Agel Prostějov „C“

2

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

14.

TJ Sokol Šternberk

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3