Navigation


21. 10. 2012 Žichlínek - starší žákyně

Česká Třebová – VK Lanškroun „A“        0 : 3      5:20, 4:25, 2:25

Není co řešit!  Na plac přišlo 6 vysokých dívek (jak jsem se dozvěděl, hrají již za kadetky), které vrchním servisem  „jednoznačně zbouraly“  naše věkem podstatně mladší dívky. 

Některé dívky staly poprvé na hřišti šestkového volejbalu, ale  všechny  i  starší byly soupeřem „konsternovány“ a nebyly schopné se soustředit na hru.

Hrály a střídaly: Šplíchalová, Vašinová, Kvapilová, Landová, Hrišková, Dejdarová, Vomáčková.

 Česká Třebová – VK Lanškroun „B“        0 : 3      19:20, 11:25, 4:25

Tento zápas byl jednoznačné více  hratelný,  ale  chyby starších dívek  a  v podstatě ještě více  chyb  mladších  dívek,  nám nedaly  šanci si zahrát  rovnocenný  zápas. Poslední set již naše dívky vzdaly.

Možná, kdybychom  hráli  s B družstvem  Lanškrouna  první zápas, výsledek by mohl být jiný,  myslím tím větší počet našich bodů.

Hrály a střídaly: Šplíchalová, Vašinová, Kvapilová, Landová, Hrišková, Dejdarová, Vomáčková.

 Myslím si, že kdybychom hrály v nejlepší sestavě, tak od A družstva,  by jsme  stejně            „ dostaly jednoznačně na frak“.  Hráčky Lanškrouna „A“  jsou starší a velice vyzrálé.

 S „B“  družstvem  Lanškrouna,   by se v naší základní sestavě dalo vyhrát.

 Rozdělení družstva  dívek  do dvou skupin,  nás donutil zápasový souběh Pardubického a Olomouckého kraje.

Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně

3. kolo

11           21.10. 09:00        TJ Svitavy B        -              TJ Spartak Polička B                       2:3(-25,15,-18,17,-6)     

12           21.10. 11:00        TJ Svitavy A        -              TJ Spartak Polička B                       3:0(9,12,5)         

13           21.10. 13:00        TJ Svitavy A        -              TJ Spartak Polička A                       3:0(12,13,8)       

14           21.10. 15:00        TJ Svitavy B        -              TJ Spartak Polička A                       3:0(22,17,18)    

15           21.10. 09:00        TJ Žichlínek A    -              VO TJ Lanškroun A                         0:3(-4,-8,-9)      

16           21.10. 11:00        TJ Sokol Česká Třebová A            -              VO TJ Lanškroun B0:3(-19,-11,-4)            

17           21.10. 13:00        TJ Sokol Česká Třebová A            -              VO TJ Lanškroun A0:3(-5,-4,-2)

18           21.10. 15:00        TJ Žichlínek A    -              VO TJ Lanškroun B                          0:3(-14,-10,-21)               

 Skupina PA-ZKY-ST

p.

 

družstvo

utkání

V

P

K

sety

míče

body

1.

 

TJ Svitavy A

6

6

0

0

18:0

450:190

18

2.

 

VO TJ Lanškroun A

4

4

0

0

12:0

300:113

12

3.

 

TJ Sokol Dolní Újezd A

4

3

1

0

9:5

321:294

9

4.

 

TJ Spartak Polička B

4

3

1

0

9:6

287:304

8

5.

 

TJ Svitavy B

6

2

4

0

9:12

420:474

7

6.

 

VO TJ Lanškroun B

4

2

2

0

6:6

231:229

6

7.

 

TJ Sokol Česká Třebová A

4

1

3

0

5:9

216:304

4

8.

 

TJ Žichlínek A

4

1

3

0

3:11

220:321

2

9.

 

TJ Spartak Polička A

4

0

4

0

1:12

220:312

0

10.

 

Volejbalový klub Choceň A

4

0

4

0

1:12

207:331

0