22. 3. 2014 MLZKY KP PCE kraje 11.kolo

11. kolo KP mladších žákyň Pardubického kraje - skupina B

V sobotu 22.3.2014 jsme hráli poslední dva zápasy Krajského přeboru mladších žákyň Pardubického kraje v letošní sezoně. Závěrečný turnaj se odehrál v České Třebové v tělocvičně VDA.

Prvními soupeřkami nám byly dívky z Litomyšle. Naše děvčata jsem rozdělil na dvě družstva, jedno odehrálo první set a druhé družstvo druhý set. Naše holky hrály dobře a bez větších problémů jsme vyhráli 2:0 (13, 18).
Zápas proti druhému soupeři z Poličky, se nám ale vůbec nepovedl. V průběhu celého prvního setu jsme tahali za kratší konec. Po otočení stran nesoustředěné holky neplnily taktické pokyny a prohráváme v začátku druhého setu 0:5. Pak se začaly objevovat dobré výměny se šťastným koncem pro nás, když jsme se zlepšili ve vybírání míčů. Do závěru setu jdeme s náskokem, ale v koncovce dvakrát po sobě místo hřiště trefujeme žebřiny a je dohráno 0:2 (-15, -24).
V celkové tabulce končíme na šestém místě. Na druhé nejmladší družstvo v soutěži je to výborný výsledek i přes to, že letos nám o umístění v celkovém pořadí vůbec nešlo. Priorita byla dát šanci hrát všem hráčkám.

Dnes hrála: Aneta Kohlerová, Natka Kubátová, Áďa Říhová, Natálka Šumberová, Vendulka Vomáčková, Anežka Linhartová, Káťa Nosková, Sára Horská, Terka Kahounová, Sabina Habrmanová a Verča Koubová.
1.    Lanškroun                                       123b
2.    Pardubice                                         116