Navigation


28. 12. 2014 MLŽKY turnaj Hradec Králové

VÁNOČNÍ TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKYŇ

V neděli 28.12.2014 jsme vyrazili do Hradce Králové na Vánoční volejbalový turnaj žákyň. Přihlásili jsme se do kategorie starších žákyň - tedy o dva roky starší soupeřky. Pro naše holky byl turnaj hlavně určen pro procvičování vrchního podání a jeho příjem, jelikož nás tato změna od ledna čeká. 

Do turnaje bylo přihlášeno 12 družstev, které byly rozděleny do tří základních skupin po čtyřech. Vítězové skupin bojovali o celkové 1. až 3. místo, druzí ze skupin o 4. až 6. atd.

Přihlášená družstva: Slavia HK ml., Slavia HK st., N. Bydžov, M. Třebová, Bedřichov, Č. Třebová, N. Veselí, Pouchov, Pouchov B, Lanškroun, VoCe mix

Základní skupina:
Česká Třebová - Nové Veselí 0:2 (26:50)
Česká Třebová - Nový Bydžov 1:1 (46:48)
Česká Třebová - TJ Slávia Hradec Králové "A" 0:2 (34:50)

Třetí místo v základní skupině nám bohužel uteklo o skóre (5 míčů)! Finálovou skupinu o 10-12 místo vyhráváme. Soupeřkami nám byla děvčata z Moravské Třebové a domácí mladší žákyně.
Doplatili jsme na nováčkovskou daň. Myslím si, že ve skupině o 7-9 místo by nám to víc slušelo. Holky na lepší umístění měly, jen dělaly spoustu chyb na podání.

Turanaje se zúčastnila -  A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Linhartová, L. Rybková, A. Říhová, N. Šumberová, V. Vomáčková