Navigation


6. 1. 2013 Č. Třebová, ml.žáci-KP Olom.kraje

7. kolo KP Olomouckého kraje ml. žactva.

 

    V neděli 6. 1. 2013 se mladší žáci volejbalového oddílu Sokola zúčastnili 7. kola přeboru mladšího žactva Olomouckého kraje. V tomto kole jsme pořádali B skupinu tohoto přeboru a tak byli soupeři slabší než ve skupině A, což nám po vánoční přestávce vyhovovalo. Díky soupeřům jsme mohli vyzkoušet všechny hráče. Od tohoto kola se už začalo v této soutěži podávat vrchem (doposud jen spodní podání), s čímž jsme měli určité problémy, ale časem si na tuto změnu borci zvykli. Kluci soupeře převyšovali ve všech herních činnostech a jen díky vlastním chybám umožnili soupeři držet výsledkový krok.

   Českotřebovský volejbal reprezentovali: Renčín, Kadlec, Unzeitig, Skřivánek, Ščučka, Pejchal, Smola a Hubáček.

 

Pořadí:

1. Česká Třebová B

2. Znojmo

3. Uničov

4. Olomouc B

5. Prostějov B

 

Za volejbal Michal Kadlec

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA OLK-ZKYM/2012-13 č. 09

 

  1. 1.     Výsledky   7. kola ze dne 5. a 6. ledna 2013

 

Základní skupiny:

 

Skupina „A“              1.      Přerov A         -    Č. Třebová A     2:0     (21, 13)

Přerov                       2.      Olomouc A     -    Lanškroun         0:2     (-25, -22)              

                                 3.      Č. Třebová A -    Olomouc A       1:2     (-19, 21, -12)

                                 4.      Prostějov A    -    Přerov A           2:0     (22, 24)

                                 5.      Olomouc A     -    Prostějov A       2:1     (-21, 22, 13)

                                 6.      Lanškroun      -     Č. Třebová A     0:2     (-12, -16)

                                 7.      Prostějov A    -     Lanškroun         2:1     (22, -17, 13)          

                                 8.      Přerov A        -     Olomouc A       1:2     (-21, 17, -14)

                                 9.      Lanškroun      -     Přerov A           2:0     (23, 10)

                                 10.     Č. Třebová A  -     Prostějov A       1:2     (11, -24, -10)

 

 

 

                                                                                      

Skupina „B“              1.      Znojmo           -    Prostějov B       2:0     (20, 15)

Česká Třebová          2.      Uničov            -    Olomouc B       2:0     (24, 13)                

                                 3.      Prostějov B    -    Uničov              0:2     (-8, -15)

                                 4.      Č. Třebová B  -    Znojmo             2:0     ()

                                 5.      Uničov           -     Č. Třebová B     0:2     ()

                                 6.      Olomouc B    -     Prostějov B       2:0     (24, 18)

                                 7.      Č. Třebová B  -     Olomouc B       2:0     ()

                                 8.      Znojmo          -     Uničov              0:2     (16, 22)

                                 9.      Olomouc B    -     Znojmo             0:2     (-9, -18)

                                 10.     Prostějov B    -     Č. Třebová B     0:2     ()

 

 

 

 

Skupina „C“              1.      Přerov B        -    Šternberk          2:0     (2, 12)

Přerov                       2.      Prostějov C    -   Litovel              0:2     (-20, -21)

                                 3.      Šternberk       -    Litovel              0:2     (-19, -15)

                                 4.      Přerov B        -    Prostějov C       2:0     (20, 19)

                                 5.      Prostějov C    -    Šternberk          2:0     (15, 16)

                                 6.      Litovel           -    Přerov B           1:2     (-12, 23, -11)

                                

 

 

 

  1. 2.    Tabulky      7. kola:

 

   Základní skupiny:

 

   Skupina „A“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Č. Třebová          1.         Prostějov A          4       3       1       0          7 : 4        220 : 226      7       

                              2.         Olomouc A          4       3       1       0          6 : 5        227 : 228       7       

                              3.         Lanškroun            4       2       2       0          5 : 4        190 : 187      6       

                              4.         Č. Třebová A        4       1       3       0          4 : 6        199 : 191                5

                              5.         Přerov A              4       1       3       0          3 : 6        189 : 193                5

                             

 

 

  

 

 

Skupina „B“           Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

Olomouc                1.         Č. Třebová B        4       4       0       0          8 : 0        200 : 116                8        

                              2.         Znojmo                4       3       1       0          6 : 2        184 : 150      7       

                              3.         Uničov                 4       2       2       0          4 : 4        168 : 160       6       

                              4.         Olomouc B          4       1       3       0          2 : 6        148 : 193                5        

                              5.         Prostějov B          4       0       4       0          0 : 8        120 : 201       4

 

 

   Skupina „C“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Prostějov            1.         Přerov B              3       3       0       0          6 : 1        163 : 101                 6

                              2.         Litovel                 3       2       1       0          5 : 2        148 : 138       5

                              3.         Prostějov C          3       1       2       0          2 : 4        130 : 131      4

                              4.         Šternberk             3       0       3       0          0 : 6          79 : 150      3                               

 

 

 

 

 

  1. 3.    Postupy a sestupy:

 

skupina A:  VK Agel Prostějov „A“, SK UP Olomouc „A“, VO TJ Lanškroun,

                  Volejbal Geodézie Česká Třebová „A“, Volejbal Geodézie Česká Třebová „B“

skupina B:  Přerovský volejbalový klub Precheza „A“, VK Znojmo – Přímětice, KRS Uničov „A“,

                  SK UP Olomouc „B“, Přerovský volejbalový klub Precheza „B“

skupina C:  VK Agel Prostějov „B“, TJ Tatran Litovel, VK Agel Prostějov „C“, TJ Sokol Šternberk,

                 

                   

 

  1. 4.    Tabulka po 7. kole:

 

 

 

p.

družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Celkem body

1.

VK Agel Prostějov „A“

12

17

14

17

17

17

17

 

 

 

 

 

111

2.

 PVK Přerov „A“

17

12

10

9

14

14

10

 

 

 

 

 

86

3.

 SK UP Olomouc „A“

14

10

9

12

11

12

14

 

 

 

 

 

82

4.

Česká Třebová „A“

9

11

17

14

10

9

11

 

 

 

 

 

81

5.

Česká Třebová „B“

11

14

11

11

12

10

9

 

 

 

 

 

78

6.

 VO TJ Lanškroun

10

9

12

10

9

11

12

 

 

 

 

 

73

7.

 Znojmo – Přímětice

8

8

8

8

8

8

8

 

 

 

 

 

56

8.

 KRS Uničov „A“

7

7

7

7

7

7

7

 

 

 

 

 

49

9.

VK Agel Prostějov „B“

6

6

6

6

5

4

5

 

 

 

 

 

38

10.

 SK UP Olomouc „B“

5

4

5

4

6

6

6

 

 

 

 

 

36

11.

PVK Přerov „B“

4

5

4

5

4

5

4

 

 

 

 

 

31

12.

 TJ Tatran Litovel

3

3

1

3

2

2

3

 

 

 

 

 

17

13.

VK Agel Prostějov „C“

2

1

3

1

3

3

2

 

 

 

 

 

15

14.

TJ Sokol Šternberk

1

2

2

2

1

1

1

 

 

 

 

 

10