Navigation


7. 4. 2013 Přerov mlžci-KP OLM kraje

12. kolo KP Olomouckého kraje ve volejbale ml. žákyň.

 

    V neděli 7. 4. 2013 se českotřebovští volejbaloví mladší žáci zúčastnili posledního kola KP Olomouckého kraje mladšího žactva v Přerově. I přes velkou marodku a onemocnění Ondry Unzeitiga v noci před turnajem, jsme narychlo doplnili družstvo Míšou Bělkou (ještě, že máme početnou základnu a dáváme prostor pro hru všem hráčům) a do Přerova vypravili bojovně naladěné družstvo. V B skupině nám měli být vážnějším soupeřem pouze dívky Přerova A, což se nakonec potvrdilo. V prvním setu s Přerovem A kluci podali podprůměrný výkon, ale v druhém kluci zabojovali a ve vyrovnaném závěru sahali po vítězství, ale kvalitní podání nejlepší hráčky Přerova přelilo vítězství na stranu Přerova. Míša Bělka lehce zapadl do družstva a podal dobrý výkon. Oporou byl Tomáš Smola, a ostatní kluci střídali lepší okamžiky s těmi průměrnými. V celkovém pořadí přeboru olomouckého kraje kluci obsadili celkové 6. místo z 15 družstev. Dnes zápasy odehráli: Smola, Kadlec, Skřivánek, Dupenopulos, Ščučka, Bělka a Pejchal.

 

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA OLK-ZKYM/2012-13 č. 14

 

  1. 1.     Výsledky   12. kola ze dne 7. dubna 2013

 

Základní skupiny:

 

Skupina „A“              1.      Prostějov A    -    Znojmo             0:2     (-23, -23)

Přerov                       2.      Lanškroun       -    Olomouc A       0:2     (-17, -8)                

                                 3.      Znojmo           -    Lanškroun         2:0     (15, 20)

                                 4.      Č. Třebová A  -    Prostějov A       2:1     (21, -21, 10)

                                 5.      Lanškroun       -    Č. Třebová A     0:2     (-21, -16)

                                 6.      Olomouc A    -     Znojmo             2:1     (18, -23, 6)

                                 7.      Č. Třebová A  -     Olomouc A       2:0     (22, 23)                

                                 8.      Prostějov A    -     Lanškroun         2:1     (19, -21, 6)

                                 9.      Olomouc A    -     Prostějov A       2:0     (20, 16)

                                 10.     Znojmo          -     Č. Třebová A     2:0     (23, 23)

        

 

Skupina „B“              1.      Přerov A         -    Č. Třebová B     2:0     (11, 19)

Přerov                       2.      Uničov            -    Prostějov B       2:1     (18, -23, 9)           

                                 3.      Přerov A         -    Přerov B           2:0     (6, 2)

                                 4.      Č. Třebová B  -    Uničov              2:0     (16, 14)

                                 5.      Přerov B        -     Uničov              2:1     (15, -25, 13)

                                 6.      Č. Třebová B  -     Prostějov B       2:0     (15, 17)

                                 7.      Uničov           -     Přerov A           0:2     (-22, -16)

                                 8.      Prostějov B    -     Přerov B           2:1     (13, -13, 9)

                                 9.      Prostějov B    -     Přerov A           0:2     (-10, -4)

                                 10.     Přerov B        -     Č. Třebová B     0:2     (-21, -15)

 

 

Skupina „C“              1.      Olomouc B    -    Litovel              2:0     (7, 5)

Přerov                       2.      Prostějov C     -   Šternberk          0:2     (-23, -23)

                                 3.      Litovel           -    Šternberk          2:1     (19, -19, 11)

                                 4.      Olomouc B    -    Prostějov C       2:0     (9, 13)

                                 5.      Prostějov C    -    Litovel              0:2     (-11, -20)

                                 6.      Šternberk       -    Olomouc B       0:2     (-10, -16)

                                

 

 

 

  1. 2.    Tabulky      12. kola:

 

   Základní skupiny:

 

   Skupina „A“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Přerov                 1.         Znojmo                4       3       1       0          7 : 2        199 : 190                7         

                              2.         Olomouc A          4       3       1       0          6 : 3        208 : 160                7         

                              3.         Č. Třebová A        4       3       1       0          6 : 3        207 : 188                7         

                              4.         Prostějov A          4       1       3       0          3 : 7        199 : 211                5

                              5.         Lanškroun            4       0       4       0          1 : 8        147 : 211                4

                             

 

 

Skupina „B“           Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

Přerov                    1.         Přerov A              4       4       0       0          8 : 0        200 :   90                8         

                              2.         Č. Třebová B        4       3       1       0          6 : 2        180 : 148                7         

                              3.         Uničov                 4       1       3       0          3 : 7        186 : 217                5         

                              4.         Přerov B              4       1       3       0          3 : 7        156 : 208                5         

                              5.         Prostějov B          4       1       3       0          3 : 7        151 : 210                5

   Skupina „C“        Pořadí  Družstvo             U       V       P       S          Sety        Míče           Body

   Přerov                 1.         Olomouc B          3       3       0       0          6 : 0        150 :   60                6

                              2.         Litovel                 3       2       1       0          4 : 3        121 : 136                5

                              3.         Šternberk             3       1       2       0          3 : 4        131 : 155                4

                              4.         Prostějov C          3       0       3       3          0 : 6          99 : 150                3                        

 

 

 

 

 

  1. 3.    Tabulka po 12. kole:

 

 

 

p.

družstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Celkem body

1.

VK Agel Prostějov „A“

12

17

14

17

17

17

17

17

11

17

14

11

181

2.

 SK UP Olomouc „A“

14

10

9

12

11

12

14

14

17

14

11

14

152

3.

Česká Třebová „A“

9

11

17

14

10

9

11

11

12

12

17

12

145

4.

 PVK Přerov „A“

17

12

10

9

14

14

10

9

14

11

10

9

139

5.

 VO TJ Lanškroun

10

9

12

10

9

11

12

12

10

9

12

10

126

6.

Česká Třebová „B“

11

14

11

11

12

10

9

10

8

7

8

8

120

7.

 Znojmo – Přímětice

8

8

8

8

8

8

8

7

9

10

9

17

108

8.

 KRS Uničov „A“

7

7

7

7

7

7

7

8

7

8

7

7

86

9.

 SK UP Olomouc „B“

5

4

5

4

6

6

6

6

6

6

5

4

63

10.

VK Agel Prostějov „B“

6

6

6

6

5

4

5

4

5

4

6

5

62

11.

PVK Přerov „B“

4

5

4

5

4

5

4

5

4

5

4

6

55

12.

 TJ Tatran Litovel

3

3

1

3

2

2

3

3

3

3

0

3

29

13.

VK Agel Prostějov „C“

2

1

3

1

3

3

2

1

2

1

3

1

23

14.

TJ Sokol Šternberk

1

2

2

2

1

1

1

2

1

2

2

2

19

 

 

 

 

 

  1. 4.    Další informace:

                                                                                                                                 

Vítězem soutěže OLK-ZKYM se stalo a titul "Přeborník Olomouckého kraje pro rok 2013" získalo družstvo VK Agel Prostějov "A". Blahopřejeme!

 

 

                                                           Za českotřebovský volejbal  Michal Kadlec.