2016 SOUSTŘEDĚNÍ

VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ
6. 8. -27. 8. 2016

V termínu od 6. 8. 2016-27. 8. 2016 pořádal volejbalový oddíl T. J. Sokol Česká Třebová  volejbalové soustředění pro děti od 6-17 let. Letos jsme poprvé uspořádali 3 turnusy, protože kapacita chaty je omezená a zájem o soustředění je velký.  Celkem se soustředění zúčastnilo 100 dětí. Zároveň se soustředění účastnily ligové ženy Sokola ČT. Počasí nám přálo, občasný déšť nám pobyt zpestřil-využili jsme prostor chaty. Posilovalo se v jídelně a společenské místnosti. Dále jsme pro sportování využívali okolní kopcovitý terén, dvě antukové volejbalové hřiště a okolní krásnou přírodu. Soustředění splnilo účel ve všech kategoriích. Od před přípravky po kadety a juniorky. Menší děti využívaly spíše různé hry a učily se první volejbalové návyky, nejstarší děti nabíraly fyzickou kondici a herně se připravovaly na novou sezónu. Vždy v polovičce pobytu jsme pro děti uspořádali výlet do okolí. A tak jsme navštívili kostel v Neratově, kde jsme si zazpívali. Soustředění se vydařilo a děti odjížděly se spoustou nových zážitků.

Za oddíl volejbalu Michal Kadlec