Navigation


2017 SOUSTŘEDĚNÍ 1

SOUSTŘEDĚNÍ ŘÍČKY 2017 – NAŠI NEJMLADŠÍ.

 

V neděli 6. 8. 2017 odjeli naši nejmladší na 1. běh soustředění. Velké loučení, naložený bobík a natěšené děti i trenéři.... Vyráží se směr Chata Karosa.

1. a 2. den na soustředění V neděli první parta českotřebovských volejbalistů vyrazila na soustředění do Říček. První den jsme odpoledne jsme absolvovali dvě tréninkové zahřívací jednotky. Starší děti pilovaly především techniku odbití vrchem, mladší děti měly odpoledne plné her. Závěr dne patřil turnaji v červeném volejbale, kde jsme namixovali kluky s děvčaty. Vítězem se stala družstva - Barča Šindelářová a Elí Preislerová, u chlapců Tomáš Kalousek a Honza Homoláč. Druhý den ráno jsme začali s atletickou průpravou, dopoledne jsme vyplnili nácvikem přihrávky. Odpoledne všichni albolvovali dovednostní testy, starší pokračovali bagrem. Večer patřil turnaji trojic, do kterého se zapojili i trenéři. První byli Martin Adam, Honza Vávra, Kája Hondlová, druzí Kuba Očenáš, Áďa Kaplanová, Majda Peterková a třetí Jirka Fišar, Honza Homoláč a Kája Adamová. Turnaj byl pěkným zakončením dne.

Třetí den jsme měli rozdělený na tréninkovou a koupací část. Dopoledne jsme zvládli dvě tréninkové jednotky. Ta první byla zaměřena na techniku odbití vrchem, druhá na odbití spodem. Náročnost cvičení se zvyšuje. Po obědě jsme díky teplému počasí mohli využít bazén. Navečer jsme začali trénovat postavení šestkového volejbalu. Zítra nás čeká společná tréninková jednotka, turnaj v trojkovém volejbalu, odpolední hra a večerní šestkový volejbal.

4.den - Dostali jsme se do poloviny soustředění, byl na programu odpočinkový den. Ráno jsme celé dopoledne věnovali soutěžím, po obědě se děvčata šla koupat do bazénu, kluci dali přednost řádění v potoce. Vpodvečer jsme opět odehráli turnaj v trojkovém volejbale. Večer všechny děti čeká noční hra - cesta za svíčkami. Zítra nás čekají zase čtyři tréninkové jednotky. Na středeční večer jsme pro děti připravili noční stezku. Děti chodily po svíčkách -občas zahoukala sova nebo zamňoukala kočka.:-) Trocha strachu byla, ale všichni to bez následků zvládli.:-)

Ve čtvrtek jsme naplno trénovali, zvládli jsme čtyři tréninkové jednotky, koupání i večerní turnaj. V pátek nám moc počasí nepřálo, přesto jsme stihli něco odtrénovat. Bohužel se nám nepodařilo odehrát závěrečný turnaj šestkového volejbalu kluci proti holkám. Večerní diskotéka se ale vydařila.:-)