2017 SOUSTŘEDĚNÍ 2

SOUSTŘEDĚNÍ „BOMBEREK“ A STARŠÍCH ŽÁKYŇ, ŘÍČKY 2017.

V sobotu 12. 8. 2017 jsme se u Billy v České Třebové nalodili do autobusu a vyrazili směr Říčky. Vyrazili jsme v závodním tempu, abychom dohnali zpoždění…Nejeli jste rally v buse? My už ano J

Od soboty do soboty se chata Karosa v Říčkách stala útočištěm mladších a starších žákyň. Abychom neztráceli čas, první trénink čekal na obě skupiny už v sobotu odpoledne a v první turnaj jsme odehráli po večeři.

Od neděle do pátku jsme kromě herních činností jednotlivce, postavení, zvládli posilování, výběhy, turnaj v badmintonu a každý večer patřil turnaji. „Žumpa“ byla u holek oblíbená.  Místo ranního rozcvičení holky tančily, ale nezapomněly jsme ani na ranní opláchnutí v potoce.

Počasí nám přálo a za celý týden nás potkala 10 minutová přeháňka. Až v sobotu dopoledne jsme program museli upravit kvůli dešti.

Za mě holkám patří velký dík…. byly skvělé. Bomberky, i když dostávaly zabrat, makaly, co jim síly stačily. Stejně na tom byly starší žákyně. Díky také patří všem na chatě Karose. Super zázemí i servis.

Za kolektiv trenérů Jana Rejmanová