Navigation


21. 8. 2009 Volejbalové soustředění

 

   Historicky první soustředění SK Geodézie Česká Třebová se podařilo zajistit na poslední chvíli v červenci na termín 21.8.-23.8.2009 na Chatu Karosa v Říčkách v O.horách. Z oslovených dětí se na soustředění přihlásili: Kristýna Bělková, Michal Bělka, Kristýna Klimešová, Magda Klimešová, Katka Fišerová, Karel Dupenopulos, Václav Hubáček, Dalibor Beneš, Radim Kohoutek, Filip Sejkora, Matěj Floner, Jan Kadlec a trenéři Markéta Bělková a Michal Kadlec. Omluvili se Michal Renčín a Láďa Skřivánek. K soustředění jsme se dopravili osobními automobily s výpomoci předsedy SK Geodézie Jiřího Kadlece.  

   Po příjezdu na chatu byli děti rozděleny do jednotlivých pokojů, seznámeny s okolím chaty a po obědě byla organizována první část soustředění. S pomocí majitele chaty a našich dvou aut byli děti přepraveny do blízkosti pevnosti Hanička. Po prohlídce podzemí pevnosti jsme se pěšky přes Anenský vrch odebrali zpět na chatu. Celková délka pochodu byla cca 9 Km a děti ji zvládli bez větších problémů. Po večeři a malém odpočinku jsme s dětmi absolvovali první trénink na antukovém hřišti za chatou. Majitel chaty nám vzorně natáhl síť a mohlo se trénovat.

   Druhý den-v sobotu, jsme po dopoledním tréninku a následné svačině, začali plnit disciplíny sportovní olympiády, v plnění disciplín jsme pokračovali i po obědě, bohužel v jídelně chaty vědomostními soutěžemi, protože venku pršelo. Po svačině jsme se rozhodli pro krátkou procházku v dešti. Cílem byl dětský den v Říčkách za kostelem. Přestože se našli v našem kolektivu pochybovači, zda je v dešti dětský den vůbec pořádán, tak tyto pesimistické prognózy se nevyplnily a dětský den se konal a děti si ho řádně užili, a hlavně si odnesli krásné ceny. Po večeři se počasí umoudřilo a my jsme mohli opět na antukové hřiště, kde jsme pokračovali ve sportovní olympiádě.

   Do třetího dne-neděle, nás uvítalo chladné, ale slunečné počasí, a tak jsme dopoledne pokračovali v tréninku na antukovém hřišti a posléze ukončili sportovní olympiádu. Po obědě jsme se začali pomalu připravovat na odjezd, počítat výsledky olympiády. Po poslední odpoledním hraní přehazované jsme vyhlásily výsledky sportovní olympiády-někdy velmi zajímavé výsledky a odebrali se domů. Výsledky a fotky jsou uvedeny níže.

   Na závěr musím poděkovat všem dětem za kázeň a sportovní nadšení, Markétě za její přítomnost a majitelům chaty za příjemné prostředí a nadstandardní vstřícnost všem našim přáním. A hlavní dík patří paní kuchařce, protože se o nás starala nepopsatelně. Stravovat se s námi Zdeněk Pohlreich tak by asi nestačil lepit na dveře doporučující samolepky.

                                                            

                                                                                  MK