SK Geodézie Česká Třebová-občanské sdružení bylo založeno v roce 2005. Jsme otevřené sdružení občanů, jehož cílem je aktivní sportovní vyžití jejich členů v různých sportovních odvětvích.

Sdružení pořádá sportovní turnaje a rovněž se jich zúčastňuje.

Od roku 2007 rovněž organizuje cvičení pro děti školního věku. Cvičení je zaměřeno na všestranný pohybový rozvoj, na základy míčových her a na základy ostatních sportů.

Od roku 2005 každý rok pořádáme turnaj geodetů, bowlingové turnaje a zúčastňujeme se celostátního turnaje geodetů v Praze.

Od roku 2007 jsme se zaměřili na mládež. Ve cvičení pro mládež jsme se zaměřili na všestranný pohybový rozvoj, koordinaci pohybů, rozvoj míčových dovedností a rozvoji sportovní všestrannosti. Na toto naše snažení navazuje práce ve volejbalovém oddíle.