23. 3. 2019, VOLEJBAL JUNIORŮ, ŠLAPANICE-Č. TŘEBOVÁ , 1. LIGA.

Dne 23. 3. 2019 zajíždělo naše juniorské družstvo k poslednímu zápasu sezóny a v případě 2 vítězství, se naše družstvo mohlo v tabulce posunout před Šlapanice na 6. místo. Do prvního zápasu na nás domácí vlétli, bylo vidět že jsou na nás připraveni. Naše družstvo přijelo bez Kadlece, Skřivánka L., Sykory a Hrušky. První dva sety se našemu družstvu nedařil příjem podání a z toho vyplynula dobrá obrana soupeře hlavně na síti. Do třetího setu jsme prostřídali, aby se na hřiště dostali všichni hráči a mohli se tak rozehrát do dalšího průběhu zápasu. Ten však naše družstvo prohrálo 0:3.

V druhém zápase byla již hra vyrovnanější a lepším družstvem bylo naše družstvo. Bohužel 3.set, který byl rozehrán na naše vítězství, se klukům vlastními chybami nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, a tak musel rozhodovat 5-tý set. Klukům se nepodařilo zachytit začátek, a tak za stavu 6:13 pro soupeře se zdálo být rozhodnuto. Ale díky bojovnosti a zarputilosti se podařilo průběh zdramatizovat na stav 12:14, ale to už si soupeř nenechal vzít a zvítězil 2:3.

Byl to z obou stran pohledný volejbal, se spoustou výměn a razantních zakončení. Konec zápasů v 1. lize zastihl naše družstvo ve velké formě.

Hráli: Kostka, Skřivánek V., Lukáš, Bělka, Jireček, Pejchal, Šplíchal a Červinka.

Šlapanice-Č. Třebová 3:0, 3:2