11. 9. 2021, VOLEJBAL, KADETKY, 3. MÍSTO NA TURNAJI VE SVITAVÁCH.

V sobotu 11.9.2021 zavítalo družstvo starších žákyň a kadetek na předposlední přípravný turnaj před sezónou, a to do Svitav. Celkem se turnaje zúčastnilo osm družstev. V základní skupině holky narazily na družstvo Moravské Třebové (2:0), Svitav B (2:0) a Svitav A (0:2). Zápasy to byly povedené, holky si v nich vyzkoušely dvě herní varianty. V semifinálovém souboji potkáváme Poličku, se kterou se holky utkaly v srpnu v Lupenici. Naše hra je o dost lepší, ale na výhru to nestačilo. O konečné 3.-4. místo hrajeme proti Svitavám C. Zápas je vyrovnaný, holky jsou dostatečně důrazné na útoku, a nakonec se radují pro zásluze z celkového 3. místa. Holky hrály pěkný a bojovný volejbal.

1. Svitavy A, 2. Polička, 3. Česká Třebová, 4. Svitavy C, 5. Havlíčkův Brod, 6. Frýdek Místek, 7. Svitavy B, 8. Moravská Třebová

Radka Benešová

Kadeti a kadetky