13. - 14. 11. 2021 VOLEJBAL, KADETKY A 1.LIGA, POLIČKA+PROSTĚJOV B.

V sobotu 13. 11. 2021 a neděli 14.11.2021 pokračovala 1. liga kadetek skupiny F. Hrajeme doma a prvním soupeřem nám je družstvo  Poličky, které je v pořadí 1. ligy kadetek sk. F  na skvělém druhém místě. Takže nás nečeká nic snadného. Družstvo Poličky je již několik let velice stabilní a po herní stránce velice slušné.   K dispozici máme 9 dívek, Neumannová , Hyláková, Jebousková, Valterová, Beranová, Řeháková,  Kovářová, Šindelářová, Očenášová,

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Spartak Polička   0 : 3  20:25, 18:25, 16:25

. Do tří čtvrtin prvního i druhého setu, byl bodový stav obou družstev skoro stejný, tedy 18:20, ale vždy končíme nezvládnutou koncovkou setu. Třetí set začínáme špatně, prohráváme 1:10, 2:13, 9:18, 16:25, celkově 0:3.

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Spartak Polička   2 : 3  20:25, 27:25, 18:25,

25:21,13:15

Druhý zápas je z naši strany podstatně lepší, ale na každý bod se českotřebovské dívky hrozně nadřou. Příčinou je stále velký počet vlastních chyb. Dívky nedělají co mají, tedy tj. vykrývání spoluhráček, vykrývání prostoru, pomoc na bloku při útoku středem, ztrácejí pozornost a soustředění. Zde se hra pomalu lepší, ve vítězství setu se střídají obě družstva. Stav 2:2 a bude se hrát zkrácený set. Vedeme 9:8, 9:9, 9:12, 10:14, přidáváme 3 body, ale končíme vlastní chybou. Prohráváme 2:3 po slušném výkonu.

Neděle 14.11.2021.

TJ Sokol Česká Třebová  – VK Prostějov B   0 : 3  11:25, 11:25, 20:25

TJ Sokol Česká Třebová  – VK Prostějov B   0 : 3  14:25, 15:25, 14:25

Naprosto jiný soupeř bylo družstvo Prostějova. Tuto soutěž hrají st, žákyně na rozehrání, ještě nevyhrály jediný zápas. Již od začátku prvního setu, je vidět jednoznačný výkonnostní rozdíl mezi oběma družstvy, českotřebovské dívky konečně hrají s radostí. Po celý průběh všech  čtyřech zápasů,  jsem se snažil střídat celou lavičku.

Vyhráváme opět 3:0.

Pod vedením trenéra R. Hanzelky  hrála a střídala:  Neumannová Lucie, Kaplanová Anička, Hyláková Nikola, Jebousková Pavlína, Valterová Klára, Kovářová Hana, Kaplanová Adéla, Beranová Adéla, Kovářová Hana,  Šindelářová Barbora, Očenášová Barbora.