1. 5. 2022 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ SVITAVY, 3. MÍSTO.

V neděli 1.5.2022 jsme dohrávali poslední turnaj v přehazované chlapců ve Svitavách. Tento turnaj byl v zimě zrušen z důvodu nemocí hráčů Svitav a našich hráčů. V dnešním turnaji skončilo naše družstvo A na 3. místě, B družstvo na 5.místě a C družstvo na 6.místě. V celkovém pořadí krajského přeboru Pardubického kraje skončila naše družstva na 3., 5. a 6.místě. Tím, že se kluci v družstvech střídali, tak se o 3.místo zasloužili všichni hráči. Kluci se zápas od zápasu zlepšovali a vytvořili si fajn partu. Dnešního turnaje se nemohli zúčastnit M. Ježek, T. Dušek, J. a J. Kadlecovi. Dnešní turnaj v A družstvu odehrál Ondra Štancl a Radim Široký, v B družstvu nastoupil Honza Esser a Filip Limberský a v C družstvu Jáchym  Blaško, Vincek Špais a Šimon Limberský.

M. Kadlec, J. Štancl, J. Limberský aj. Esser

Přehazovaná CH+D