29. 11. 2015 PŘEHAZKA CH Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

29. 11. 2015 VOLEJBALOVÝ TURNAJ V PŘEHAZOVANÉ CHLAPCŮ, ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V neděli 29. 11. 2015 jsme v České Třebové pořádali druhé kolo přehazované trojic chlapců, a to jak skupinu A, tak skupinu B. Systém soutěže je takový, že poslední tři družstva ze skupiny A sestupují pro příští kolo do skupiny B a naopak tři nejlepší družstva ze skupiny B postupují do skupiny A. Náš oddíl hraje tuto soutěž se třemi družstvy.

Družstvo A a B tvoří hráči přípravky. Složení těchto dvou družstev každé kolo měníme, abychom docílili jednak výkonnostního vyrovnání týmu, a jednak toho, aby se kluci mezi sebou propojili kolektivně. Obojí se daří.:-) Družstvo A ve složení David Andrle, Matouš Cvrček, Dominik Kráčmer a Sebastian Svojanovský hrálo ve skupině A a tuto skupinu se podařilo pro příští kolo udržet. Kluci třikrát vyhráli a čtyřikrát prohráli. Družstvo B ve složení Tomáš Kalousek, Michal Kubíček a Jakub Očenáš, hrálo ve skupině B. Kluci čtyřikrát vyhráli a třikrát prohráli (z toho dva zápasy o jeden bod). V celkovém součtu jim pak chybě l jediný bod pro postup do skupiny A.

Družstvo C tvoří mladší kluci z předpřípravky, kteří sbírají v této soutěži první zkušenosti. V družstvu je celkem šest chlapců, kteří se v jednotlivých kolech pravidelně na hřišti střídají. V tomto kole nastoupil Honza Homoláč, Matěj Pražák, Kuba Simon a Kája Sixta. V tomto složení mohou kluci hrát tuto soutěž ještě další dva roky, v nichž právě zkušenosti nabyté v tomto ročníku zúročí. Příští kolo si zahrají skupinu B.

Všechna družstva musíme pochválit za bojovnost, všichni na hřišti makali a je vidět, jak se zápas od zápasu lepší. Příští kolo přehazované bude 17. 1. 2016.

Závěrem je třeba poděkovat třebovským kadetům za perfektní organizaci turnaje.

Za trenéry: Radka Benešová, Aleš Felgr, Hana Dvořáková

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná chlapci

29. 11. 2015 Č. Třebová

A                           B