11. 2. 2018 PŘEHAZKA D LANŠKROUN

11. 2. 2018 PŘEHAZOVANÁ DÍVEK.

V neděli 11.2. jsme nás čekalo další kolo KP přehazované dívek. I přes chřipkovou epidemii se podařilo sestavit dvě družstva. Neměli jsme sice nikoho na střídání, ale děvčata si rozvrhly dobře své síly a vydržely bojovat všechny zápasy. „A“ družstvo odehrálo svoji skupinu v Poličce. Ze začátku to nevypadalo moc dobře a dokonce to vypadalo na sestup do poslední skupiny. Na hřišti to vypadalo, že je hra nebaví, míč je neposlouchal a odskakoval jim z rukou. Po pár odehraných zápasech se ale děvčata vzpamatovala, víc si fandila a povzbuzovala se a na předváděné hře se to projevilo. Jejich zlepšení jim nakonec zajistilo 5. místo ve skupině. „B“ družstvo vyrazilo směr Lanškroun. I zde děvčata odehrála své zápasy s nasazením a odměnou jim byla krásná čtyři vítězství. Díky paní Kovářové bylo o dívky postaráno jak po stránce dopravy tak i trenérské. Děkuji.

Další kolo odehrají obě družstva 25.3.2018 ve Svitavách.

A.F.

Přehazovaná CH+D