11. 6. 2012 Turnaj rodičů s dětmi - ukončení sezóny

V pondělí 11. 6. 2012 uspořádal volejbalový oddíl pro děti z pohybové a míčové přípravky závěrečný turnaj dětí s rodiči. Turnaj proběhl ve dvou kategoriích. V turnaji v přehazované se utkalo celkem 12 dvoučlenných  družstev složených z hráče a jeho rodiče. V druhé kategorii, kde se soutěžilo v oranžovém volejbalu-hra obsahuje již volejbalové prvky, se utkalo rovněž 12 dvoučlenných družstev.  Celkové výsledky turnaje nejsou až tak důležité. Pozitivní bylo, že si rodiče našli čas a strávili s dětmi odpoledne, kterému přálo i počasí a tak si všichni účastníci mohli na konec turnaje opéci uzeninu či se občerstvit v bufetu Sokola Č. Třebová.

Výsledky:

PŘEHAZOVANÁ:

KALOUSKOVI BUREŠOVI BALÁŽOVI HYLENOVI ŠTECHOVI ŠTUSÁKOVI VERNEROVI 1 BENEŠOVI FABIÁNOVI DOLEŽALOVI VERNEROVI 2 KADLECOVI

ORANŽOVÝ VOLEJBAL:

BLAŽKOVI HRUŠKOVI BĚLKOVI HYLÁKOVI SVOBODOVI PEŠKOVI PAAROVI DVOŘÁKOVI BLAŠKO ŠUMBEROVI HURTOVI KRÁČALOVI

Za volejbal Česká Třebová Michal Kadlec

Přehazovaná CH+D