13. 1. 2019 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ, LETOHRAD.

V neděli 13. 1. 2019 se hrálo další kolo Krajského přeboru chlapců v přehazované. Turnaje se zúčastnilo deset družstev: TJ Sokol Česká Třebová  A,B, VK Litomyšl  A,B, TJ Svitavy A,B,C,D, VK Choceň  A,B, Orel jednota Letohrad. Za TJ Sokol Česká Třebová startovala dvě družstva. Družstvo Sokol Česká Třebová A hrálo ve složení Klimek, Homoláč, Sixta, a prohrálo pouze s družstvem Svitav 16:19. Družstvu B ve složení Dašek, Janda, Hübl se podařilo vyhrát dva zápasy. Porazili družstvo Litomyšle B 13:9 a družstvo Letohradu 11:10. Turnaje se nezúčastnili hráči Halva a Vlček. Jejich neúčast byla znát na výkonech družstva.

tr. M. Janda, J. Fišar

Přehazovaná CH+D