6. 11. 2016 PŘEHAZKA CH Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

6. 11. 2016-PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ, ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V neděli 6. 11. 2016 jsme pořádali první kolo přeboru v přehazované trojic chlapců. Do haly Na Skále se sjelo celkem deset družstev, a to z našeho oddílu, Svitav, Letohradu a Litomyšle. Soutěž je určena pro chlapce nar. 1. 1. 2006 a mladší. Turnaj byl odehrán systémem každý s každým, takže všechna družstva čekalo devět zápasů. Náš oddíl do soutěže přihlásil tři družstva. Družstvo ČT A s touto soutěží má zkušenosti z let minulých. Dnes skončili kluci na pátém místě. První polovina turnaje se jim moc povedla, bohužel v posledních zápasech polevili v koncentraci a přišly zbytečné prohry. V příštím kole to určitě vylepšíme.:-) Družstvo Č T B hraje soutěž druhým rokem. Dnes klukům nebylo co vytknout, předváděli výborný pohyb na hřišti, pěkný útok. Po zásluze dnes skončili na třetím místě (se shodným počtem výher jako druzí, rozhodovaly body). Družstvo ČT C je tvořeno začátečníky, kteří se s hrou teprve seznamují. Kluci dnes nevyhráli, ale k vidění byly viděny momenty, které za pochvalu určitě stojí. O organizaci turnaje se postarali českotřebovští mladší žáci.

ČT A – J. Kečkeš, D. Kráčmer, M. Kubíček (5.místo)

ČT B – J. Homoláč, J. Simon, K. Sixta (3.místo)

ČT C – V. Beran, J. Drašnar, F. Dolníček, T. Felgr (10.místo)

Za trenéry: R. Benešová, A. Felgr, J. Fišar