24. 4. 2016 PŘEHAZOVANÁ DÍVEK HODNOCENÍ

Hodnocení předpřípravka -  přehazovaná dívky:

Soutěže se účastnilo celkem 39 družstev děvčat /narozených 2005 a mladší /. Družstva byla dle výkonnosti a výsledků kvalifikace rozřazena do 4 skupin, kde na jednotlivých turnajích nejlepší tři družstva postupovala do výkonnostně lepších skupin a naopak tři poslední  týmy sestupovaly do skupiny nižší. Cílem přehazované je rozvíjet pohybovou průpravu dětí a umožnit jim odehrát kvalitní utkání.

Naše družstvo předpřípravky dívek / ročník 2006 a mladší/  v letošním ročníku přehazované startovalo se třemi družstvy. Složení družstev se pravidelně obměňovalo na každý turnaj. Je stále naší nejvyšší prioritou, začlenit všechny hráčky aktivně do hry a zapojit do kolektivu. Naše dvě družstva téměř pravidelně startovala ve třetí výkonnostní skupině přičemž se jednomu družstvu podařilo postoupit do skupiny druhé a vyzkoušet si zahrát s lepšími soupeři. Třetí družstvo startovalo pravidelně ve skupině čtvrté bez postupových nadějí.

Některé zápasy se nám dařilo odehrát s výborným nasazením a bojovností. Naopak některé zápasy jsme měly problém s udržením koncentrace a z toho pramenily chyby, které mnohdy rozhodovaly o výsledku. Důležité je, že děvčata hra baví a na zápasy se těší. To je u dětí tohoto věku a v této kategorii nejdůležitější.

Hrály: Adamová, Drymlová,  Dvořáková, Honlová, Charouzová, Kaplanová, Kovářová, Lánová, Očenášová, Peterková,, Polášková, Preislerová,  Šindelářová, Špaisová, Štantejská, Zemanová,

Celkové pořadí:

22. ČT „C“            113bodů