15. 11. 2014 MINI POLIČKA TURNAJ

Turnaj „MINI“ žlutý minivolejbal- Polička 15. 11. 2014

V sobotu se naše nejmladší družstvo zúčastnilo turnaje v Poličce. Turnaj byl pro„prvňáky“ a„začínajících druháky“.

Č. Třebová měla přihlášeno 5 družstev:

ČT„A“– Špaisová Julinka, Kaplanová Adélka

ČT„B“– Peterková Majda, Očenášová Barča

ČT„C“– Charouzová Terka+ Julinka, Adélka, Denča, Anetka, Kája

ČT„D“– Lánová Anetka, Sixta Kája

ČT„E“– Felgr Tom, Pražák Matýsek

Na turnaj jsme se dopravili vlakem. Děti se sešly na nádraží a pro většinu dětí to byl vůbec první sraz na volejbalový turnaj.A také pro našeho nového kolegu Aleše, který měl hned průšvih,neb přišel na sraz o pět minut pozdějiJ!!! Za domluvený úplatek jsme mu odpustilyJ…..snad na něj nezapomene!!!

Do turnaje bylo přihlášeno 24 družstev, družstva byla rozdělena do 4 skupin po šesti družstvech, následně pak zápasy o pořadí.  Hrací doba byla stanovena na 6 minut.Celkem každé družstvo odehrálo 7 zápasů.

Na turnaji všechny děti podávaly pěkné výkony.  Bylo krásné sledovat jejichzápal aradost ze hry.Občas i nějaká slzička ukápla,což není ostuda, naopak to vypovídá o tom, jak děti hru braly vážně a jak ji naplno prožívaly.

V první desítce a to nakrásném5. místě se umístilo družstvo ČT.„B“- Majda a Barča,děvčatatento turnaj jako jediné od nás nehrály poprvé. Nabranézkušenosti z loňského roku uplatnily na tomto turnaji.

Takže od nástrenérůpatří všem dětem pochvala za snahu a pěkné sportovnísnažení.

Hanka+Radka+Aleš

Barevný minivolejbal