27. 3. 2011 Štoky

Volejbal v barvách“ aneb „Holky a kluci v trenýrkách“ série minivolejbalových turnajů na Jižní Moravě a Vysočině

Neděli 27.3.2011 jsme využili k účasti na turnaji v barevném minivolejbale ve Štokách na Vysočině. Turnaj pořádal VK Havlíčkův Brod a Sokol Štoky. Turnaj probíhal ve všech barvách minivolejbalu-žlutém, oranžovém, červeném, zeleném a modrém. Tyto formy volejbalu umožňují sportovat dětem od 6-12 let. Každé věkové kategorii odpovídá technická náročnost a pravidla tak, aby děti byly schopny tuto hru bez problémů zvládnout. Do turnaje jsme přihlásili celkem jedenáct družstev a byli jsme tak nejpočetnější výpravou. Do jednotlivých  kategorii jsme přihlásili družstva v tomto složení:

Žlutý minivolejbal-Soňa Leksová, Eliška Pešková-1.místo

-Alžběta Kadlecová, Šárka Dvořáková, Markéta Burešová-3.místo

-Roman Leksa, Vladislav Hruška, Cyril Šumbera-3.místo

oranžový volejbal-Petr Blaško, Míša Bělka, Sabina Habrmanová-3.místo

-Katka Sejkorová, Martina Honlová, Natálka Blahová-4.místo

červený minivolejbal-Veronika Koubová, Tereza Pešková, Natálka Šumberová-4.místo

-Radim Kohoutek, Patricie Landová, Linda Klimková-5.místo

zelený minivolejbal-Václav Hubáček, Michal Renčín, Simona Kamenická-5.místo

-Tereza Jiroušková, Pavlína Milkovičová, Radka Hrišková-6.místo

modrý minivolejbal-Jan Kadlec, Filip Sejkora, Kristýna Bělková-5.místo

-Veronika Šplíchalová, Gábina Kvapilová, Kristýna Voleská-4.místo

Náš oddíl Sokol Česká Třebová se v konkurenci týmů z Vysočina neztratil a vybojoval pěkná umístění. Turnaj splnil určitě účel, za jakým byl pořádán, a to herní prožitek asi 150 přítomných dětí. Děti na turnaji provázela početná skupina rodičů a trenérů.

Za  SK GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ Michal Kadlec

Barevný minivolejbal