28. 1. 2018 BMV SVITAVY

28. 1. 2018 BMV SVITAVY, ŽLUTÝ A ORANŽOVÝ.

V neděli 28.1. jsme vyrazili za dalším dobrodružstvím v barevném minivolejbau, tentokrát do Svitav. Nevyužili jsme pohodlí automobilu nebo autobusu a pro dopravu jsme zvolili vlak. Už cesta samotná stála opravdu za to. Při přestupu zapomněl jeden člen realizačního týmu ve vlaku směřujícího do Brna své zavazadlo a v poličském motorovém expresu jsme pro změnu hledali mobilní telefon jedné z našich nadějí. Obě dvě nepříjemnosti se ale podařilo zdárně vyřešit a bez ztrát dorážíme do sportovní haly.

Zde na nás čeká složité rozhodování, zda zrušit jedno družstvo v oranžové kategorii (pro nemoc nemáme dost hráčů). Po krátké trenérské poradě se rozhodujeme nasadit do „oranžového“ úplné nováčky, kteří v této kategorii ještě nehráli ( Verča Kotyzová, Ondra Vlček). Jejich úspěšná minulost ve „žlutém“ dávala určité naděje, ale že se jim bude dařit tak dobře, to určitě nečekal nikdo z nás. Ve své skupině vyhrávají vše, až na dva zápasy a obsazují nádherné 3. místo. I další družstva v oranžové kategorii hrála, co jim síly stačily. Lukášové Dašek (první turnaj v „oranžovém“) a Halva hráli velmi dobře a odměnou jim bylo krásné 2. místo. Děvčata také bojovala a někdy stačilo uhrát jen o jeden či dva míče a výsledek mohl být jiný J.

Ve žluté kategorii (2.třída) naši svěřenci předvedli výkony, za které se rozhodně nemusí stydět. Zejména Štěpán Hübl nás překvapil předváděnou hrou, kdy nevypustil jediný míč. Odměnou za bojovný výkon společně s Terkou Honišovou bylo umístění na krásném 3. místě, ze kterého měl ohromnou neskrývanou radost.

Ve žluté kategorii (1. třída) bojovali Ondra s Míšou. Bojovali co jim síly stačily. Někdy vyhráli, někdy prohráli i remíza se jim podařila. Hlavní je, že se stejně jako jejich starší spoluhráči, hrou bavili.

Náš oddíl reprezentovali:

Žlutá kategorie: Ondra Trávníček, Míša Kolář